Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A női incel csak szexre kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A női incel csak szexre kell és otthon lakik?

Figyelt kérdés
2020. aug. 16. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
A női incelek (helyes kifejezés a neckbeard), azok a nők, akik önmagukat különlegesnek gondolják bizonyos tulajdonságok miatt (pl nem szeretnek sminkelni vagy épp magassarkút hordani, főzni stb), lenézik a nőies nőket, de ezzel valójában csak az önbizalomhiányukat takargatják. Ezek az általuk különlegesnek vélt tulajdonságok gyakran inkább igénytelenségként jelennek meg. Továbbá a párkapcsolatról alkotott elképzelésük leragadt a szőkeherceg fehérlovon meséknél, miközben ők messze vannak a királylánytól. Gyakran önzők, manipulatívak, komolytalanok. A saját magukról alkotott képük teljes mértékben elrugaszkodott, épp annyira mint a férfiak iránti elvárásaik. Aztán csodálkoznak, hogy senki nem akar tőlük semmit.
2020. aug. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
*neckbeard párja a 'legbeard,' bocsi
2020. aug. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

Én ismertem pár női incelt (vagyis nőket akik egy férfinak sem kellenek). Jellemzően férfias nők-kinézetre és viselkedésre is és emiatt kevesebbnek érzik magukat. Férfigyűlölők, feministák. Erőszakosan nyomulnak a férfiakra, közülük kerülnek ki a férfi zaklatók, igénytelenek, fűvel fával csinálják stb



A kérdésben leírtak inkább az aranyásókra vonatkozhatnak szerintem.

2020. aug. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van női incel?
2020. aug. 16. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van, az elso incel is no volt, egy Alana nevu kanadai csaj.
2020. aug. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
1-es sminkelj te, ha férfi vagy ha nő, és hordj tűsarkút éjjel nappal, biztos szexi leszel tőle... nők milliárdjai szépek és van pasijuk családjuk a sminked és magassarkúd nélkül :D
2020. aug. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A női incelek még szexre sem kellenek,és nem feltétlenül laknak a szüleiknél.
2020. aug. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Na jól félreértettetek. :D

A smink meg ilyenek csak egy példa volt arra, hogy milyen típusú nőket néznek le leginkább a női incelek. Nincs azzal baj, ha nem sminkelsz meg ilyenek, komolyan kit érdekel, de ha emiatt többnek érzed magad azoknál akik igen, na az gáz.

1es voltam.

2020. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy belelátsz a fejébe ki érzi többnek ettől magát, lehet hogy csak bebeszéled, ha valaki szó ejt arról hogy na, most nincs rajtam smink, így milyen? Mert azért néha jobb erről tájékoztatni a férfiakat, ugyanis a "természetes" sminket észre sem veszik:) És így sokan csak azért beszélnek néhanapján arról hogy épp van e rajtuk smink vagy nem, hogy a férfiak ne érezzék átverve magukat. Ezen kívül lassan már azért kell mentegetőzni ha valaki nincs manipulálva nap mint nap. Azt hiszik ez már neki is a manipulált feje, és ilyenkor ha tetszik így is, büszkén megmondja hogy nem, ez a natúr. Pl az én párom nem érzékeli a natúr sminket :) Nőt aki sikertelen meg látni eleget mindennap full kikenve is.
2020. aug. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, elég sok ilyen nővel találkoztam, akik konkrétan kijelentették, hogy ők sokkal többet érnek és mennyivel jobb 'feleség alapanyagok', mint az "agyonsminkelt phicsák". Örülök, hogy te még eggyel se találkoztál.
2020. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!