Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hol ismerkedhetnek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnek olyan férfiakkal akik nem a szexre mennek, de problémájuk van otthon?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk a toppon a férjemmel mostanság. Nem akarok még válni, de jó lenne beszélgetni olyan férfival aki nem szexre hajt, és neki is vannak gondjai a házasságában. Hol tudok ilyen férfit?
2018. jún. 23. 18:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Itt vagyok pl én
2018. jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ezt nem kéne erőltetni, még a végén lelki kapocs alakul ki köztetek, ami tudjuk, hova vezetne...
2018. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Lelki szemetesládát keresel, aki nem akarna megdugni?
2018. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Ez lényegében a lelki szemetes finoman fogalmazva...épeszű férfi nem fog jelentkezni, csak aki azzal akar puncihoz jutni, hogy "nem a szexre megy" :D
2018. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

És ha olyat keresek akkor mi van?

Jelenleg nem érdekel semmilyen kapocs hogy mi alakul ki és mi nem.

2018. jún. 23. 19:06
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

"És ha olyat keresek akkor mi van?"


Ásd el magad jó mélyre.

2018. jún. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

Nekem gondok vannak otthon, túl üres a ház :D

183cm/73kg/19cm

2018. jún. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
#5 Pedig jó lenne, ha érdekelne, mert a megcsalás előszobája lehet, főleg ha azt nézzük, hogy két fél lábbal a házasságából kint lévő ember között alakulna ki. Észre sem veszed, és az a kapocs már ki is alakult: nem te irányítod, hanem szimplán csak megtörténik.
2018. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%

Keress egy pszichológust!

Ép eszű, kicsit is tapasztaltabb férfi ilyenbe nem fog belemenni. Tudod, hogy miért? Mert ebből a "kapcsolatból" ő semmit nem fog profitálni, csak ameddig épp mosolyszünet van otthon, addig kell valaki, akitől megkapod, amit a férjedtől nem. Aztán meg lazán dobod szerencsétlent.

Ne haragudj, de ez kinek hiányozna?

2018. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%

"És ha olyat keresek akkor mi van?"


Semmi, csak akkor azt kell mondani, nem mellébeszélni.

2018. jún. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!