Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Valóban sok 40-es,50-es nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban sok 40-es,50-es nő vágyik még a szexre, ha ezt otthon nem kapja?

Figyelt kérdés

Megteszik vagy inkább "magukba" tartják és nem mernek lépni? Vagy vadásznak és megszerzik maguknak amit akarnak.

Milyen korosztályt kedvelik?

( informális kérdés )



2019. júl. 2. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Egyénenként változó, de még nem vénasszonyok!!!

Inkább a maguk korosztálya a menő.

2019. júl. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom lépnek-e érte, de miért ne vágynának rá?! A szex csak a férfiak kiváltsága?
2019. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Vágynak rá,és fiatalabb szeretőik vannak.
2019. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#2 nem dehogy is , csak kevésbé jellemző rájuk, főleg a változó kor környékén vagy azon túl. Vagy nem?
2019. júl. 2. 18:31
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg a 60-ok is vagynak a szexre!!!
2019. júl. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5 ezt mi alapján irod?


Tapasztalat, 60-as nő vagy, vagy csak f3rfiként igy gondolod

2019. júl. 2. 18:40
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

En 40-es vagyok, szoval anyukam 60-as, a baratnoi is. Szoktam veluk beszelgetni es meglepodnel!

Azert mert valaki 50-60 eves, az meg nem azt jelenti, hogy mindennek vege, es mar csak a kotogetes es ez unokazas van.

2019. júl. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Rockarc ***** válasza:
84%

Tinderen ismerkedtem meg egy 43 eves novel, de ferjnel van. Meg is mondtam neki, hogy ez nekem nem palya. Ennek ellenere rendszeresen betalal eleg nyomulosan, hogy legyen valami. Na ebbol csinalj statisztikat.


En amugy is azt vettem eszre, hogy 35 feletti noi korosztaly eleg ramenos, tobb mint a fele hamarabb dobja fel, mint en, hogy talalkozunk valahol? Ja es a poen, hogy szinte kivetel nelkul mindegyik figyelmeztet, hogy vigyazzak a vadaszo nokkel.


43F

2019. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8 kosz küld el hozzám 🤪


Azért ez kicsit szomorú szerintem hogy otthon nem kapják meg azt amire vágynak vagy igényük van

2019. júl. 2. 21:14
 10/13 anonim válasza:
Pro és kontra, ha együtt élsz valakivel mondjuk 10-éve, a minden napi gondokkal és bajokkal, férfi és nő is kicsit megunja a rutinos megszokott szexet. Az egyik legnehezebb feladat egy hosszú párkapcsolatban újraéleszteni a vágyat.
2019. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!