Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, Ti mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősünk, akivel nagyon sokat -beszélgetek. Van párom 4 éve, de már többször mondta ez a férfi , hogy legyek vele, nem érdekli ha nem is mindig, de kellek neki.

A párommal nem vagyunk a legjobban mostanában, de elhagyni sem akarom. Viszont nem törődik velem. Vonzódom ehhez az ismerőshöz nagyon is.

Ti mit tennétek?


2020. aug. 16. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Összeházasodnék a szerelmemmel és nem foglalkoznék soha másik férfival.
2020. aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Hát ja, #1-es, csakhogy a kérdező egy szóval sem mondta, hogy a párja a szerelme lenne.
2020. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Ne rib anckodj pl
2020. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Mutasd meg a szerencsétlen barátodnak ezt a kérdést.
2020. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze, mindig a nő a r.banc, Ti férfiak sosem hibáztok.
2020. aug. 16. 19:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5: Ne zavarjon, hogy én is nő vagyok... Fordított esetben ha a párom ilyet csinálna, úgy bsznám ki, hogy a nyaka kiszakad. Nem kellene sokat dilemmáznia köztem és a másik nő között, aki még lehazudja neki a csillagokat.


Neked amúgy van agyad, gondolsz néha arra, hogy hogy esik ez a másik félnek, hogy a saját kapcsolatod helyett ebbe az önző ringyó viselkedésbe tolod az energiát? Komolyan annyi nincs benned, hogy ne szítsd a tüzet, hanem megoldjátok a gondotokat és arra figyelj, aztán ha nem megy, függetlenül attól, hogy ki verne alád, kilépj?


Nem kell ám mindig a férfiakat szidnod. Nőtársadként is felrúgnálak.

2020. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
El kell dönteni, hogy mi a fontosabb: Helyrehozni a pároddal, vagy az új kapcsolat? Mindkettőt megtartani nem lenne túl fair és fordítva neked sem esne jól. Ha a párommal menthetetlen lenne, én kiszállnék mindenki érdekében.
2020. aug. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves #6-os, akkor szépen elrugdosnánk egymást. 🙂
2020. aug. 16. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!