Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít flörtnek egy munkahe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít flörtnek egy munkahelyen?

Figyelt kérdés

2020. aug. 17. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Az egyik kollégám gyakran mondja hogy "milyen csinos vagy ma!" Meg Babám, segítenél ebben abban amabban?" Na szerintem ez nem flört.

Ugyanakkor a másik kollégám időnként mondja milyen jó lábaid vannak...milyen szép a bőröd...és meg is érint na ez már bőven flört.

Szóval az egyiknél lehet érezni amögöttes szandékot, főleg a tettek miatt. A verbális részével nincs bajom, azt flörtnek se nevezném mert ugyanez a kolléga valószínűleg minden más női kollégát babámnak hívna (ha lenne még nő a cégnél)

2020. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos, kedves kérdező, én is hasonlóan állok a dolgokhoz, mint férfi. Én is szivesen dicsérem itt a munkahelyemen a lányokat és én is babámnak hívom őket, leki meg magán dolgokról is beszélgetünk, mindezt minden mögöttes tartalom nélkül. nekem családom van, nekik is, nem látok ebben semmi furát. Sőt, van 2 olyan kolléganő, akivel még intim témákat is megbeszélünk.

Viszont...van 2 olyan fiatal kolléganő, akiknek még nincs családjuk, velük nem is viselkedek így mert félreérthető, de kedves vagyok velük, mosolygok, hiszen csinos lányok. Úgy tűnik, nekik már ez is sok, hiszen egy idő után elkezdtek kerülni, sőt, egyikük elfordul és nem is köszön, ha jövök vele szembe. Előkapja a telefonját, mintha épp telefonálna, csak h ne kelljen köszönnie v rám néznie. Többi kolléganő azt mondta, szerintük azt gondolják, ki akartam velük kezdeni, de közben rájöttek h családom van és h ez milyen gusztustalan dolog.

A munkahelyi és az élet tapasztalat szerintem sokat számít az ellenkező nemű kollégák közti kapcs. megítélésében.

2020. aug. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igen nehéz eldönteni, nem feltétlenül kell a rosszra gondolni, van egy kollégám aki tetszik is, de nem tudom eldönteni hogy flörtöl vagy hülyéskedik, mert messengeren sose ír

2020. aug. 18. 20:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, ha vki akar vmit a másiktól és elég tökös is, akkor kezdeményez.

ha nem kezdeményez, akkor nem akar semmit, vagy bátortalan. Ez utóbbi is kizárja a további ismeredést v kapcsolatot.

Sokan félnek a munkahelyi kapcs.-tól, részben jogosan, de egyébként ez sem rosszabb mint más helyen lévő kapcs.

Az én munkahelyemen több olyan pár is van, akik itt jöttek össze és minden oké.

Rólam, aki csak flörtölök a csajokkal, v kedves vagyok velük, mert van családom és nem kívánok itt senkitől semmit, megy pletyka, h melyik csajt kefélgetem. Nagyon ingoványos terület ez, csak jól kell tudni kezelni. Vagy jó dolog származik belőle vagy rossz, köztes nincs.

2020. aug. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!