Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért számit lustának egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számit lustának egy férfi ha nincs munkahelye és a felesége tartja el, de ha a nő nem dolgozik és a férfi tarja el az rendben van?

Figyelt kérdés

Miert van ez a kettos merce?

Ne ertsetek felre, van munkam, tobbet dolgozok es keresek mint a felesegem de ezt egyszeruen nem ertem, hogy miert itelnek el egy ferfit ha nem dolgozik vagy ha nem keres jol.

Ha a no pl mernok es van eleg penz akkor a ferfi is megtudja csinalni a hazimunkat meg a hazkoruli teendoket.

Tegyuk fel a gyerekek nem kicsik mar vagy nincsenek is.

Egyik kollegam nyugdijas katona es viccesen megjegyezte hogy a felesege nem engedte hogy csak otthon legyen, ugyhogy teljes allasban dolgozik.


2018. dec. 12. 00:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Azt ugye tudod, hogy az eltartott feleségek általában 10-15 évvel fiatalabb szexi cicababák?
2018. dec. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

#1: ez nem igaz.


Kerdezo, a kornyezetemben mostanaban ket olyan eset is volt, hogy a szoptatos idoszak utan apuka volt otthon a gyerekkel, mert anyuka jobban keresett es magasabb beosztasban volt.

De altalaban a no jobban kereso, vagy a ferfi rosszabbul kereso part valaszt. (ne menjunk bele, hogy a tyuk vagy a tojas...)

2018. dec. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Nem lustának számít, hanem lusta. Nagyon sok férfi nem tud főzni, nem szokott házimunkát végezni, nem tölt minőségi időt a gyerekeivel. Ezen nem változtat az, ha nincs munkahelye.

Amelyik férfi gond nélkül rendben tartja a lakást, minden este főtt ételt tesz az asztalra a családnak, leül leckézni a gyerekkel, és nem a feleségnek kell még ezt is a napi munka mellett, az nem lusta, és nem fogja piszkálni a felesége se, ha úgy egyeznek meg, hogy ő dolgozik, és a férj marad otthon.

2018. dec. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Én egyik verziót se helyeslem.


Ha katonaként vagy rendőrként megy nyugdíjba, az más, de ha elég a nyugdíj, akkor találjon ki valami hobbit magának, hogy ne hülyüljön el idő előtt.

2018. dec. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

A kérdés az, hogy miért foglalkozol ezzel? Miért foglalkozol azzal, ha mások ítélkeznek? Miért nem inkább magadra figyelsz, hogy te ne kövesd el az ő hibájukat?

Ha megkapnád a választ erre a kérdésre, bármiben megváltoztatná az életedet? Mert szerintem nem. Csak elcseszel egy csomó időt és energiát az ilyen hülyeségeken való agyalással.

2018. dec. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

szerintem az sincs rendben, ha egy nő semmit sem dolgozik. ha annyira jól állnak, önkénteskedjen, de az állandó otthoni pitschameresztés nem egészséges.


egy esetben elfogadható számomra, hogy a férfi otthon legyen: ha a nő szülés/szoptatás után visszamegy dolgozni, és apa marad otthon a gyerekkel.

2018. dec. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Ha bevétel nélkül otthon van a fószer az úgy hívják hogy HERE.
2018. dec. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Mert feminista világban élünk, ahol a nőknek csak jogaik, a férfiaknak csak kötelességeik vannak.
2018. dec. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Én valahogy úgy képzelem, hogyha egy nő otthon van, akkor legalább a házimunkát megcsinálja, főz, gyerekekkel foglalkozik, ilyenek. Ha egy férfi otthon van, azt úgy képzelem el, hogy lóf aszt sem csinál, csak mondjuk a gép előtt ül, vagy tévézik, vagy a hobbijával foglalkozik :D Pedig én is férfi vagyok.


32/F

2018. dec. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17%
Mert ez a fajta szexizmus a nőket nem zavarja és ez ellen nem tiltakoznak.
2018. dec. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!