Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Akikkel kikezdett párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Akikkel kikezdett párkapcsolatban élő hapsi? Miért nem veszitek fel hangfelvételre és külditek el a barátnőjének az anyagot?

Figyelt kérdés
Velem most kikezdett egy aki párkapcsolatban él. Azon gondolkodom hogy megcsinálom ezt.
2020. aug. 18. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Talán mert nem akkora sz*rkeverő szemetek, mint te...
2020. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Hát, szerintem nem érdekli őket ennyire.


El küldöd a fenébe és kész.


Ha zaklatna, akkor megtenném, de amúgy nem érdekelne.

2020. aug. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Nekem egy nős pasi írogat olyanokat, hogy ha azt felesége látná letépné a fejét. Tagadni se tudná, mert munkahelyi chat teljes névvel. Mégsem teszem, nincs közöm a házasságához, nem fogom tönkretenni a kapcsolatot, megteszi ő saját maga
2020. aug. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Aki ilyet tesz, annak könnyen ellátják a baját. Sokan nem a partnert veszik elő, hanem az árulkodót. Lássuk be, van ennek némi alapja. Ki vagy te, hogy ilyeneket csinálj? Hagyd a francba, zavard el és kész.
2020. aug. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csináld meg, te hülyegyerek! Másnap garantáltan a csaj fog megtépni téged!


Neked agyad nincs hogy felfogd milyen következményei vannak a tetteidnek!


Normális ember két szóval kedvesen leépíti az ilyet. Te meg már fenyegetnéd te görény!

2020. aug. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem úgy élek, hogy a kezemben legyen egy rögzítésre bekapcsolt hangfelvevő. De ahányszor eddig tudtam fogni egyéb bizonyítékot (híváslistát, chat üzeneteket, szemtanúkat, bármit), mindig összeszedtem és elküldtem az illető párjának.


A legtöbb annyira ostoba volt, hogy engem állított be hazugnak és a hűtlen kis heréjét nyalta ezerrel. Ettől függetlenül megteszem újra és újra, ahányszor ilyennel találkozom, de rohadt szánalmas az is, ahogy általában a megcsalt fél kezeli ezt.

2020. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért nem, mert szeretem.

Másrészt úgy tudom, hogy hangfelvételt készíteni a másik tudta és beleegyezése nélkül, bűncselekmény.

De ha nem szeretném és nem lenne büntethető, akkor se tenném, mert nem vagyok spicli, másrészt azzal lehet komolyan kikezdeni, aki ebben partner. Egyszerű flörtöt meg nem veszek komolyan.

Megsúgom, attól, hogy téged használ önbizalomépítgetésre, egyáltalán nem biztos, hogy kellenél neki valóban akár csak egy menetre is. Úgyhogy szerintem ne égesd magad.

2020. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!