Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mi van e még megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi van e még megoldás?

Figyelt kérdés

Volt már több kapcsolatom is 1,2,3 éves, megcsalás, egy éjszakás stb. Minden amire egy 29 éves férfi vágyhat. Az utolsó két kapcsolatom már egészen jó volt de szakított velem a nő.. miután elkérte volna tőlem a szüleimtől kapott ház 25% már nem tudtam ugyanúgy tekinteni rá mint előtte, jöttek a viták és vége lett. majd ezután volt egy fél évig tartó akinél hasonló a történet, de ő a születésnapjára egy 160 e Ft órát kért 3 hónap után, nem vettem meg, arra hivatkozva, hogy ez túl korai max ha a gyerekeim anyja lesz.. erre kiakadt h milyen férfi vagyok és lelépett.. de azóta is jönne vissza..

Szóval csalódtam bennük, tanultam az ezeket a kapcsolatokat megelőző kapcsolataimból, kedves, figyelmes és hűséges lettem velük.. Kb 3 hónapja nincs senki, úgy érzem kiégtem.. vannak randik, de mikor komolyabbra fordul a dolog, meghátrálok..már nem megyek bele olyan könnyen a szexbe, voltak ezért merevedési problémák is... azok a dolgok amikben fejlődtem össze dőltek bennem.. már nem érdekelnek úgy a nők mint régen, de vágyom egy kapcsolatra, voltam szerelmes és tudom hogy a világ legjobb érzése.. Megvan mindenem, ami ahhoz kell, hogy családot alapítsunk, már csak 1 hölgy kellene hozzá... Tudom keressek tovább majd jön valaki, de nekem nagyon sötét ez a kép, beleuntam..



2020. aug. 16. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tarts szünetet. 29 évesen nem dől össze a világ, ha mondjuk fél évig egyáltalán nem csajozol, nem űzöd, hajtod a nőket. Pihenj ebben, aztán folytasd amikor újra tényleg nagyon kívánod a dolgot. Ez lehet három hónap lesz, lehet egy év.


Gondolj bele az a durva, ha az utóbbi 10-15 évben nem volt olyan idő, hogy amikor egyedül voltál, ne hajtottad volna akkor is a csajokat. Az kemény. Pedig ebben is kell a szünet.

2020. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan érzek. Én próbálok más célokra összpontosítani, és majd hátha egy váratlan pillanatban rámtalál akit keresek :)

Szóval szerintem te is, keress valamit amivel lekötöd magad. És kitudja, lehet az új hobbi hoz majd össze azzal aki a tökéletes lesz.

31/f

2020. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 36 évesen senkim sem volt (nyilván az én hibám is), ettől függetlenül én is nagyon sok nőben csalódtam az ismerkedések során. Sok az önző, gyáva, számító nőszemély, én már ott tartok, hogy szerelmes sem akarok lenni, és ismerkedni sem nagyon szeretnék. Nem akarok újabb pofonokat kapni, nem akarok felesleges köröket lefutni, nem akarom újra és újra átélni azt, hogy "na, ő végre talán különb lesz, mint mások", aztán végül benne is csalódnom kell. Nagyon nehéz tisztességes és normális embert találni, akivel minden stimmelne, szerintem most neked is kell egy kis idő és nyugalom, hogy átgondold a dolgaidat.
2020. aug. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem a pasik csak folyamatosan kihasználtak csak nem anyagi értelemben, hanem szexuálisan. Kicsit megundorodtam az egésztől, félek ismerkedni bárkivel is, mert tudom, hogy ugyanaz a vége. De tudod mi a legszebb az egészben? Hogy utánam mindegyik szerelmes lett és komoly kapcsolatban van az összes!!!!
2020. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!