Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A másik nemmel vannak több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A másik nemmel vannak több problémáitok, vagy a közvetlen rokonaitokkal (nem a gyerekekkel hanem a többi rokon)?

Figyelt kérdés
2020. aug. 18. 11:55
A kérdező szavazást indított:
másik nem problémásabb
rokonok problémásabbak
13 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A rokonaim utálnak.
2020. aug. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A rokonaimmal 14+ éve nem tartok semmilyen kapcsolatot, szerintem ezzel mindent elmondtam.
2020. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
És ha azt mondom, hogy egyik sem problémás? Akkor mi van? Nem hiszed el vagy mi?
2020. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Oké, de azért esetleg egyikkel még a másikkal is kevésbé van problémád.

"Vagy mi" :)

Egyébként igen, biztos vannak olyanok akiknek hajszálpontosan egyezik a kettő, de ezt kifelejtettem.

2020. aug. 18. 12:46
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyébként ha ilyen "vagy mi" stílusban élsz, tényleg valószínű hogy nem neked van velük problémád, hanem nekik veled :))
2020. aug. 18. 12:48
 6/12 anonim ***** válasza:

Te már csak tudod. 👏👏👏


Azért mert te esetlegesen utálsz mindenkit, vagy téged utál mindenki, attól nekem még nem kell rosszban lennem senkivel sem.

Az, hogy te rosszban vagy a rokonaiddal, az a te szegénységi bizonyítványod, ha az ellenkező nemmel vagy rosszban, az szintén a te szegénységi bizonyítványod, ha mindkettővel, akkor azt hagyjuk is.


Ember, egy egyszerű kérdésből te már eldöntötted magadban, hogy én milyen stílusban "élek" (???) ? Te nagyon lázas vagy barátom. Menj gondolkodj el az életeden, gondold át, hogy hol és mit rontottál el, aztán tedd fel megint a kérdésedet.


Az meg, hogy felpontozod azt, aki hasonlóan rosszban van a rokonaival, az meg egyértelmű, hogy TE milyen "stílusban" élsz, ez is mutatja, hogy szeretnéd, ha nem lennél egyedül a problémáddal és kinézed, esetleg még a szíved mélyén irigyled is azokat akiknek semmi ilyesfajta problémája nincs az életében, gratulálok neked. 👏👏👏

2020. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Utóiratként csak annyit még hozzátennék, hogy a szavazásból is látszik, hogy szeretnéd megerősíteni azt a dolgot, hogy nem csak te vagy rosszban a rokonsággal vagy az ellenkező nemmel, mert olyan lehetőséget nem is adtál meg, hogy egyikkel sem problémás te szerencsétlen. Legközelebb így szóljon a kérdés és a szavazás is:


A másik nemmel vannak több problémáitok, vagy a közvetlen rokonaitokkal (nem a gyerekekkel hanem a többi rokon) esetleg egyikkel sem?



másik nem problémásabb


rokonok problémásabbak


egyik sem problémás (!!)


esetleg mindkettő

2020. aug. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy, de veled biztos nem akarok jóba lenni :DD Borzasztó egy ember lehetsz :) Én jóban vagyok a rokonaimmal és a párommal is, de a rokonainkkal sokkal nehezebb megoldani dolgokat. Te mit írsz itt regényeket meg fényezed magad, menj boldogítsad valamelyik szerencsés hozzátartozódat aki kifogott téged. Szegények :)
2020. aug. 18. 17:02
 9/12 A kérdező kommentje:
Még annyit fűznék hozzá, hogy képzeld az én szavazatom csak egyetlen egy szavazat. Ami meg sem jelenik önmagában, mert minimum 2 szavazat kell ahhoz hogy látsszon az érték. De tényleg mindenki oda lehet érted a környezetedben, ha azért képes vagy hisztit levágni mert valaki nem értett veled egyet.
2020. aug. 18. 17:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Hányszor mondjam még te szerencsétlen, hogy nekem senkivel nincs bajom és senkinek nincs baja velem?! 🤦‍♂️🤦‍♂️ Csak ennyit akartam írni, te álltál belém az előbb. (???)
2020. aug. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!