Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők és férfiak! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak! Szerintetek komoly kapcsolat keresésénél a nők vagy a férfiak számára fontosabb a másik nem külseje?

Figyelt kérdés
2020. júl. 31. 16:40
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, nekünk nőknek fontosabb a külső, mint a férfiaknak.
Nő vagyok, a férfiaknak fontosabb a külső, mint a nőknek.
Férfi vagyok, nekünk férfiaknak fontosabb a külső, mint a nőknek.
Férfi vagyok, a nőknek fontosabb a külső, mint a férfiaknak.
29 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Férfi vagyok és szerintem nekünk fontosabb a nők külseje. Mivel ők normál esetben a magabiztosságot, anyagi és érzelmi biztonságot keresik komoly kapcsolatnál.
2020. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Elsore szavaztam. Tapasztalataim szerint nokent eleg normalisan kinezni, nem kell kulonosen szepnek lenni, a ferfiakat sokkal jobban erdekli, hogy mennyire laza, vicces, ertelmes, erdekes stb a no. De a kulso szerintem mindenkinek szamit, viszont ferfinal konnyebb nokent “bevagodni”, ha elsore nem is keltetted fel a figyelmet csak a kulsoddel, eleg kicsit flortolni vele... Mig en pl csak olyanokhoz tudok vonzodni, akik elsore is tetszettek🤷🏼‍♀️
2020. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg az van, hogy egy férfinak ránézésre bejön átlagosan 10-ből 6 nő kb., és a maradék 4-nek esélye sincs náluk, a nők meg vonzónak találnak 10 férfiból 2-t külsőre, viszont ennél többnek adnak esélyt egyéb tényezők függvényében.
2020. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Nő vagyok, szerintem nincs különbség. Az ember külsővel és belsővel együtt ember, a külső pedig igenis számít. Nekem is számít. Ez nem jelenti azt, hogy az számít a legjobban vagy kizárólagosan, mert belső terén sokkal könyörtelenebb vagyok, de attól még fontos. És tudom, hogy a másik nemnek is az, ezért sem vagyok én magam sem egy telerakott búvárruha. :)
2020. júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Mindkét nem számára nagyon fontos!!!
2020. júl. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Nő vagyok. Látok átlagos vagy szép lányokat meglehetősen ronda pasival, és látok jó pasikat is nem túl szép nővel.

Nekem úgy tűnik, mintha az első verzióból lenne több, azaz mintha a férfiaknak jobban számítana a külső. De ehhez hozzájárulhat, hogy alapvetően több szép nőt látok, mint helyes pasit.

2020. júl. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!