Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, igaz hogy nektek az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, igaz hogy nektek az a férfi kell aki nem ugrál körül titeket?

Figyelt kérdés

Azok a férfiak akik a céljaikkal foglalkoznak, fejlesztik magukat, nem ugrálják körbe a nőket, nem lesik folyton a kívánságaikat, nem lájkolják, és kommentelik a posztjaikat Facebokon/Instagramon, nem magasztalják fel őket, és nem úgy közelednek feléjük mint egy istennőhöz azok sokkal vonzóbbak a nők számára mint ennek az ellentétje. Ezért is van az sokszor hogy mindíg annak kell az ember aki nem tetszik neki. Mindkét nemnél.


Eddíg szinte mindíg azok a nők estek belém akik egyáltalán vagy csak kicsit, vagy kevésbé tetszettek. Nem foglalkoztam velük sokat de amikor igen, laza voltam és magabiztos. A top kategóriával akik mindíg tetszettek sokszor önbizalomhiányom volt és máshogy néztem rájuk amit nyílván meg is éreztek.



2020. aug. 19. 04:12
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Kort is írjatok, köszi.
2020. aug. 19. 04:17
 2/17 anonim ***** válasza:
16%
A nőknek olyan kell aki téli van pénzel és megvezethető ha ez megvan minden mindegy nekik.
2020. aug. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem az tetszik aki lexar, hiszen abból nem lesz értelmes kapcsolat, sőt tulajdonképpen még se ismerem. Viszont attól egyenesen menekülök aki nyalizik.

Aki magától, természetesen érdeklődik, miközben van saját élete is, az lesz a befutó.

Számomra mindig az arany középút az egészséges és vonzó, minden témában.

24/N

2020. aug. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Aki magasrol tesz ram, az erdeklodes minimalis jelet sem mutatja, azzal en sem foglalkozom. Olyan van, hogy en kezdek beszelgetest valakivel, de utana azert nem art, ha o is kezdemenyez, aztan jo esetben alakul magatol. Nyilvan abbol is lehet kapcsolat, ha a ferfi kezdemenyez barmifele kommunikaciot.

De ha azt latom, hogy kb belehal az izgalomba attol, hogy hozzamszolhatott, akkor abbol nem hiszem, hogy lesz barmi. Ahogy abbol sem, ha nem hal bele, mert annyira laza, hogy mar rutinbol jon neki, mert napi 120 nonel kezdemenyez kb :D

Szoval ja, valamifele kozeput.

2020. aug. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Miért csak végletekben lehet gondolkodni? Nem, nem kell olyan, aki sz#rik a fejemre, de olyan sem, aki körbeugrál és gátlástalanul nyalizik. Bőven elég, ha nagyjából barátilag viszonyul hozzám, én is ennyire vagyok képes egy olyan férfival, akivel csak ismerkedek.
2020. aug. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Én szeretem ha körbe ugrálnak. De csak kapcsolatban. Az ismerkedés szakaszában azért tartson egy kis távolsagot mert ha akkor is körbe ugrál az nem a szeretet jele hanem ijesztő.
2020. aug. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Én szeretem, ha sokat foglalkozik velem a férfi, ha érzem, hogy fontos vagyok számára. Viszont mi párommal nem az interneten éljük az életünket.
2020. aug. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Mindenki olyan komplikáltnak állítja be a nők kapcsolati igényeit xD. Akkor most pénzes legyen vagy nem, hozzon virágot, vagy legyen egy utolsó bunkó, ugrálja körbe, vagy ne foglalkozzon vele egyáltalán, legyen jóképű adonisz alfahím, vagy egy művészlélek érzékeny romantikus hős?


Elmondom a "nagy titkot" és remélem mindenki nevében beszélek: Amire szükség van egy kapcsolathoz az ugyanaz mint ami kell egy barátsághoz plusz a testi vonzalom és azonos célok. Ennyi az egész. Szívesen.

2020. aug. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
A nőket bizonytalanságban kell tartani. Ha folyamatosan érezteted egy nővel, hogy odavagy érte, unalmas leszel a számára. Ha sosem lehet biztos benne, hogy szereted, akkor tudod magadba bolondítani.
2020. aug. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Nyilvánvaló. Nem szeretem ha ugrálnak körülöttem, és a phaszbuk janikat sem bírom. Ha pedig ha a posztjaimat lájkolja az külön gyanús, mivel nincsenek posztjaim. Még csak nem is használom azt a szart.
2020. aug. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!