Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, egy férfi kedvességét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy férfi kedvességét, figyelmességét könnyű félreérteni?

Figyelt kérdés

Tehát arrólvan szó, hogy ha egy számotokra szimpatikus férfi kedves, figyelmes veletek, azt könnyű közeledésnek értelmezni, vagy ahhoz konkrétabb dolgok (pl. félreérthetetlen bókok) kellenek?

Sajnos több alkalommal jártam úgy, h a nő félreérthette a közeledésem vagy a kedvességem és talán azt gondolhatta, ki akarok kezdeni vele...vagy nemtom. Pedig semmi jelét nem adtam és nem is akartam adni ennek, szándékosan.

Nektek van vmi határ, vagy cselekedet, amiről azt gondoljátok, h többet akar a férfi, vagy ehhez azért egyértelműbbnek kell lenni?



2020. aug. 17. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egyszerű dolog, én azt tapasztalom. Mert ha egy nagyon visszahúzódó, zárkózott férfiról van szó, akkor nála ilyen egy férfiként történő közeledés. De ha egy nyitott, közvetlen férfiról, aki mindenkivel kedves és segítőkész, akkor nem gondolom, hogy akarna bármit is, csak ha egyértelműen mondja.
2020. aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egyszerű. Mit jelent nálad a kedvesség, figyelmesség? Nálad mi a határ? Nagyon könnyű félreértelmezni. Nekem is van most egy férfi a közelemben, aki nagyon sokszor összezavar és nem tudom mire vélni a közeledését
2020. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szerelmes lennék egyből, mert eddigi életem során pasitól csak kinevetést és mocskolódást kaptam, vagy simán levegőnek lettem nézve.
2020. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Alapból nem kedvesek a férfiak. Csak ha szex kell.
2020. aug. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Röviden megfogalmazva szerintem ott a határ ebben, amit párkapcsolatban sem éreznél soknak egy harmadikkal szemben. Legalábbis én ott húzom meg a határt, hogy csak azt teszem, amit a párom előtt sem szégyellenék tenni és nem értené félre.


Sajnos ezt amúgy fordítva számtalanszor tapasztaltam. Nagyon sok férfi értette félre a kedvességem és sokan kérték ki maguknak, mikor a vélt közeledésem után nem mentem velük randira. Sok esetben amúgy kikerülhetetlen a dolog, sokan annyira elkeseredettek, hogy egy köszönést is felhívásnak éreznek keringőre.



Nálam ott a határ egyébként, hogy például az érintések nem nagyon férnek bele. Igazából a meghívások sem nagyon. Nyilván munkahelyen egy közös ebéddel semmi baj nincs, de őszintén szólva furcsán veszi ki a szemembem magát, ha rendszeresen ülök be esténként egy ellenkező neművel. Ugyanígy vagyok a bókokkal is. Szeretem elismerni az illető teljesítményét, de nem szoktam túl sok megjegyzést tenni arra vonatkozóan, hogy vonzó a külseje vagy hasonlók. A párommal szemben illetlennek is tartom már. Segíteni szívesen segítek, de csak akkor, ha semmi más dolgom nincs és akkor sem olyan dolgokban, ami úgy gondolom, nem tartozik rám. Például szívesen segítek munkában, illetve egy időben korrepetáltam is másokat baráti alapon, de nem érzem úgy, hogy valakinek a magánéleti dolgait nekem kellene megfejtenem. Ilyen túl személyes dolgokba csak a barátaimmal megyek bele, de róluk tudom, hogy nem értik félre és van már annyi idős a kapcsolatunk, hogy simán elmondjuk egymásnak az életünk apróságait is.

2020. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok, egy férfi miből következtethet arra, ha egy nő félreérthetett egy közeledést? Hiszen a férfi is félreértheti a nő viszonzásait.
2020. aug. 17. 15:47
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Magam példájával élek (én vagyok a nő). Én amit félreértettem:


- bókolt

- közös programokat szervezett

- napi szinten keresett, érdeklődött, rengeteget beszélgettünk

- féltékenykedett

- ha megemlítettem, hogy szívesen elmennék valahova, felvetette, hogy jönne ő is

- olyan kijelentéseket tett, amik félreérthetőek (pl: ha ott lennék veled...)


És ezek után közölte, hogy ő csak barátkozik.

2020. aug. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem oda-vissza a titok nyitja, hogy ismerni kell a másikat, hogyan szokott viszonyulni az emberekhez. Mennyire közvetlen vagy sem.

Saját példa: Ha tetszik egy férfi, akkor, hiába vagyok alapjáraton közvetlen természet, elkezdek vele szemben távolságot tartani.

Ha úgy gondolom, hogy kölcsönös, akkor pedig a természetes közvetlenségem átmegy kicsit görcsösségbe, hogy biztos tetszek neki, ami eröltetetté, esetlenné teszi az egészet.

2020. aug. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8 vagyok még mindig

Van ismerősöm, akitől a becézést, az ölelést, a puszit...sem veszem semmi komolynak, hisz tudom, hogy ő ilyen.

Viszont van akinél enyhe túlzással, már egy ruha dícsérete is elgondolkodtatna.

2020. aug. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!