Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, igaz hogy nektek az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, igaz hogy nektek az a férfi kell aki nem ugrál körül titeket?

Figyelt kérdés

Azok a férfiak akik a céljaikkal foglalkoznak, fejlesztik magukat, nem ugrálják körbe a nőket, nem lesik folyton a kívánságaikat, nem lájkolják, és kommentelik a posztjaikat Facebokon/Instagramon, nem magasztalják fel őket, és nem úgy közelednek feléjük mint egy istennőhöz azok sokkal vonzóbbak a nők számára mint ennek az ellentétje. Ezért is van az sokszor hogy mindíg annak kell az ember aki nem tetszik neki. Mindkét nemnél.


Eddíg szinte mindíg azok a nők estek belém akik egyáltalán vagy csak kicsit, vagy kevésbé tetszettek. Nem foglalkoztam velük sokat de amikor igen, laza voltam és magabiztos. A top kategóriával akik mindíg tetszettek sokszor önbizalomhiányom volt és máshogy néztem rájuk amit nyílván meg is éreztek.



2020. aug. 19. 04:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Embert és társat szeretnék magam mellé, nem pedig egy pincsikutyát. Nyilván ne tegyen rám magasról, érdeklődjön, legyen figyelmes - ez oda-vissza működik - de ne kezeljen semmiféle istennőnek. Nem vagyok az, én is csak ember vagyok, nem akarok rajongótábort. Baromira érezhető, ha valaki önbizalomhiányos és/vagy elkeseredett, görcsös, egy ilyen ember pedig nyilván senki számára nem lesz vonzó. Ott kéne kezdened, hogy a számodra tetsző nőket csak simán emberként kezeled és nem próbálsz nyalizni neki. Ha tét nélkül ismerkedsz, mert emberileg érdekel, akkor nem fogod produkálni azt a görcsös viselkedést, amivel eltaszítod magadtól.
2020. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#11 az hogy ne próbáljak nyalizni már régóta nem jelent problémát, mert ilyen téren könnyű megváltoznia az embernek ha akar, de hogy ne görcsöljek, és ne legyen önbizalomhiányom azoktól a nőktől akik igazán megfognak az már sokkal keményebb menet. Ha számomra nagyon szép és még erős kisugárzás is párosul hozzá, az az a pont ami nekem már túl sok. Akiknek én tetszettem meg azojért nem igen kellett megeröltetnem magam, ők jöttek mindíg utánnam.
2020. aug. 19. 11:09
 13/17 A kérdező kommentje:
#6 Egy nőt azért meg is kell tartani. Kapcsolatban sem kell túlzásba esni. Ha kezdi látni hogy felmagasztalod és úgy kezeled mint egy rajongó akkor jön az a rész hogy új jelölt után néz és lecserél. Egy nőnek nem olyan férfi kell összeteszi miatta a két kezét és rajong érte.
2020. aug. 19. 11:20
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont a kapcsolat során fontos, hogy a másik érezze, hogy szereted, odafigyelsz, kedvében jársz (természetesen ez oda vissza kell működjön). Persze ott se talpnyaló üzemmódban, de ha magasról teszel mindenre, akkor hamar dobva leszel ha a lánynak helyén az önértékelése.

Legalábbis én ezért léptem ki egy hat éves komoly kapcsolatból.

A volt párom elfelejtette, hogy nem magátólértetődő, hogy ott vagyok neki.

2020. aug. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
#14 Elmondtad neki előtte hogy téged ez zavar, és hogy felmerült benned a szakítás emiadt, vagy esélyt sem adtál neki hogy változtasson?
2020. aug. 19. 15:01
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem egy évig rágtam magam azon, mit lehetne tenni, hogy lehetne megmenteni. Többször beszéltünk róla, hogy nem jó így. Sőt, jó másfél évvel a szakítás előttről van az első emlékem arról, hogy erről beszéltünk komolyabban. De már azt megelőzően is jeleztem többször, hogy nekem nem jó amerre haladunk. Bár akkor a szakítás még fel sem merült.

Akkoriban állította, hogy ő is mindent megtesz.

Nem bántam meg azt a közel egy évet amit rászántam, mert úgy léptem ki, hogy én mindent megtettem, rengeteget tanultam és tudom, hogy többet vele nem szeretnék együtt lenni.

Pedig nagy szerelem volt, volt időszak, mikor tényleg hittem évekig, hogy egyszer hozzámegyek és holtomiglan-holtodiglan működni fog és mint embert még mindig szeretem.

Ő most, majdnem egy évvel a szakítás után jött rá, hogy sok mindenben igazam volt, hogy nem figyelt, nem volt ott. Hogy nem adott, csak elvárt. Ő maga mondta ezeket és szívesen visszacsinálná. Csak már kicsit megkésett a bánat.

Sajnálom, mert majdnem egy évvel később se vagyok túl rajta. De épp eleget szenvedtem mellette, hogy ne kezdjem elölről.

Viszont a hangnem amiben kérdeztél és a mögöttes feltételezés már eleve nem túl szimpatikus. A kérdés és egyáltalán kommunikációs kultúra nagyon fontos. Már csak a párkeresés szempontjából is.

2020. aug. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
#16 Semmi rosszindulat nem volt a kérdésemben (legalább is nem állt szándékomban), bár lehet hogy íráson keresztül így tűnhet. Úgy voltam vele mivel anonim oldal és nem ismerjük egyást rákérdezek kívéncsiságból. Köszönöm a részletes válasz! :)
2020. aug. 19. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!