Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek visszataszít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek visszataszító a kicsi, csúcsos mell?

Figyelt kérdés

Iskolában sokan csúfoltak, hogy kicsi a mellem másnak milyen nagy és ez olyan rosszul esett.

15 éves lettem és olvastam, hogy ha addig nem nő meg, forduljak orvoshoz.

Ritkán belenyilal a mellbimbómba, nagyon feszesnek érzem, valamikor kisebb, valamikor nagyobb.

Ez normális?

Egyébként ugyanilyen mellem van:

[link]

Egyébként : 170 cm

56 kg vagyok - modell alkat, már hívtak szerződésre is (ez adott idáig önbizalmat, más nem :)


2010. aug. 5. 00:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ha nem fake a kérdés, akkor csak annyit mondok, hogy ne parázz. jók az ilyen mellek, nekem legalábbis tetszenek. és még csak 15 éves vagy, nőni fognak, nyugalom :)
2010. aug. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
jah, szerintem se para.
2010. aug. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
juj ez tényleg egy kicsit cink,de tényleg nőni fognak,aki aszota 15 éves korig nem fejlődik ki az bújjon el,17 éves korodig bármennyit fog még nőni,a másik meg magamból kiindulva ha szeretek igazából egy nőt,nem a csöcse az első számú dolog.
2010. aug. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

Randizol velem?

30/B

2010. aug. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem fake a kérdésem.

Csak az a baj, hogy elég régóta ilyen.

9 éves korom óta ilyen, akkor úgy megörültem, hihiii nekem hamarabb fog megnőni bla bla bla.. de mégsem :/

2010. aug. 5. 00:44
 6/16 BlacktigerXXX ***** válasza:
44%
3 év múlva megnyalom. :)
2010. aug. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 BlacktigerXXX ***** válasza:
64%
nám
2010. aug. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem ezek a mellek is tetszenek.. no para ;) nem a mell a fontos a lányon :) báris nekem :D
2010. aug. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%
Kedves kérdező hölgy, randizna velem?
2010. aug. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Aubrey* ***** válasza:
91%
szerintem NEM randizna veled... vén kéjenc:D
2010. aug. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!