Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ez mit jelenthet? Fétis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez mit jelenthet? Fétis?

Figyelt kérdés

A bnöm többször fura megjegyzést tesz.Apró-cseprő dolgok miatt ilyeneket mond,hogy a térdére fektet és elveri a fenekemet!

Elöször azr hittem,nem jól hallom.Viszont mostanában párszor ugyanezt mondja,és közben a szemembe néz.Nem tom mit lát ilyenkor rajtam,sztem megdöbbenést,vagy ilyesmit.

Nem vagyunk erőszakos pár,és nem is történt semmi hasonló,és jó a kapcsolatunk is.


2020. aug. 19. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kérdezz rá nála,hogy mit jelent
2020. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1#Egyelőre nem kérdeztem rá konkrétan,pontosan azért,mert azt hittem valami szólásféle akar lenni.Eddig nem mondta.Persze,ha ismétlődik,akkor megkérdezem.Csak kiváncsi vagyok,hogy mások tapasztaltak,mondtak e ilyeneket.
2020. aug. 19. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Mondd neki hogy ne csak a szája járjon.😁
2020. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy férfit ismertem ilyet:DD
2020. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4#Én is arra gondoltam,ha már erről lenne szó ezt inkább nekem kéne tennem.

Ebben a szerepben? hát nem is tudom.

2020. aug. 19. 17:38
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

5 *Ebben a szerepben? hát nem is tudom.


Az érdekes lenne:xDD Boöcsi, de nagyon vizuális emberke vagyok, és a jelenet előttem....:DD

2020. aug. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Semmi gond!

Hogy mégjobb kedvre derülj,ez úgy néz ki,hogy én 179/102kilós fazon vok,és nem kövér.

Hát ez kész kabaré

Vmi emelő is kéne,nehogy összetörjem.😀

2020. aug. 19. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!