Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a baratnom baratnoje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a baratnom baratnoje es ma elmegyunk hozza hazibuliba. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Szoval az van hogy nagyon tetszik nekem a parom egyik baratnoje. Mind kulsoleg mind belsoleg is. Annyit tudni kell hogy legalabb azota ismerem mint amiota egyutt vagyunk parommal (tobb mint 1 ev!) de csak mostanaban kezdtem el rola "fantazialni" meg neha almodok is vele. Fogalmam sincs mi utott belem. Azonban elhivott minket hazibuliba. Es elegge szorongok emiatt. Mert nem reg lett szingli is raadasul es azota mintha velem is tobbszor beszelgetne illetve kulon engem is meghivott (nem a baratnomon keresztul). Amit meg tudni erdemes hogy mostanaban nem igazan vonzodok a baratnomhoz mert mar nem ugy nez ki mint amikor bele szerettem. Imadom minden belso tulajdonsagat de elegge alszentseg lenne azt mondanom hogy csak a belseje fogott meg... Biszont sajnos elhiizott picit. Lehet emiatt is imponal nekem a barinoje... Mit tegyek?
2020. aug. 21. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Egy gyenge jellemű embernek nem lehet tanácsot adni, mert úgy sem értené, hiszen a gerinctelenség átitatja a lényét.
2020. aug. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Végtelen tapintatlanság (neveletlenség?) a barátnőddel viszonyt kezdeni, hiszen összeveszik miattad a két nő. A mostanit jobban ismered, mint azt, aki meghívott és nem vagy megelégedve vele. A felszedett kilóit kis odafigyeléssel leadhatja, főleg, ha akarja (és ha akarja veled a kapcsolatot is).
2020. aug. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pont ezaz hogy a mostani parom hizott ek sajnos.. Nem oedig a baratnoje
2020. aug. 21. 10:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha, így gondolod, szakíts a barátnőddel, nélküled jobban jár. A felesleget simán leadhatja magáról, egy kis edzéssel.

Szerintem se ugraszd össze a két barátnőt. Ez, olyan mintha a barátnődnek tetszene az egyik barátod és rá hajtanak...majd ebből vitta lenne a barátod és te közötte (remélem így segítettem jobban belegondolni).

Szakitsd, találsz másik lányt is rajtuk kívül.

2020. aug. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Es? Szakitasz a mostanival..osszejossz masikkal...az uj par honap mulva felszed +10kgt,mert ki tudja miert...

Akkor mi lenne? Szemet vetnel egy masik jo lelku (de vekony) baratnore?

2020. aug. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod meg a barátnődnek, hogy zavar téged a súlyfeleslege? Nem gondolatolvasó, honnan is tudhatná, hogy neked ez nem tetszik? Lehet ha mondanád neki, odafigyelne magára jobban. De így, hogy kb esélyt sem adsz neki, hogy változtasson mert egy rohadt szót nem szólsz már bocs, nagyon nem lenne fair akárkire is ráhajtani. Bár lehet jobban járna nélküled.
2020. szept. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!