Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagymenő nő lennék akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagymenő nő lennék akkor én is kellenék valakinek, és nem hagynának el?

Figyelt kérdés
Voltak régen nagymenő osztálytársaim, ők évek óta házasságban élnek, nekem meg még mindig azon kell izgulnom, hogy mi lesz a randin.
2020. aug. 21. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a menőség, hanem a szépség a fontos.
2020. aug. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Nőknél nem a "nagymenőség" a fontos.

Jó helyre beházasodni, jó férjet kifogni, gyorsan oda lebabázni, és ragaszkodni ahhoz a kapcsolathoz.

2020. aug. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Gondolom alig 18 (se). innen nézve előtted az élet, tehát nyugi.
2020. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kellenel :) es valszeg nem csak nekem. Keresd csak tovább es tovabb mig meg nem lesz aki kell. De ne gorcsolj ennyire mert az elront mindent. Csak nyugatan mintha egy ismerőssel talalkoznal es majd szepen lassan felepititek. Nem könnyű jot találni de nem lehetetlen ha van benned hajlandosag.
2020. aug. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
A férfiak mindenkit elhagynak, vagy ha nem, akkor csalják. Nem tudnak megtanulni ragaszkodni.
2020. aug. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!