Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereti ez a nő a férjét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereti ez a nő a férjét?

Figyelt kérdés
Aki azt mondja a férjének, hogy "ne felejtsd el használni a hajnövesztőt, nélküle úgy nézel ki mint egy tépett veréb"

2020. aug. 21. 11:56
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talán
22 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen nem.
2020. aug. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
1+ Ez verbális megalázás.Semmiféle szeretet nincs benne és tudatos.
2020. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
1+ Kitartást neked, erőt, és zárd a soraidat az ilyen ember mellől. Milliószor jobb embereket találsz, akik örülnek ha szerethetik a másikat aki mellettük van.
2020. aug. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Mi is szoktuk oltani egymást, mégis szeretjük egymást. Attól függ, hogy hogyan mondja a nő. Véresen komolyan, vagy inkább vicces formában.
2020. aug. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szeret poénosan kezelni dolgokat. Igaz, kicsit alázó az ilyen-ehhez hasonló beszólás, de inkább a viccelődő felé hajlik inkább.
2020. aug. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez vicces és aranyos is lehet, ez a kettőjük közötti kommunikációtól függ. Nekem is mondta már a férjem hogy ne vegyek fel feketét, mert úgy nézek ki mint egy szicíliai vénasszony. Nem esett jól az észrevétel, de belenéztem a tükörbe és igaza volt. Azóta lefogytam, világosabbra festem a hajam és kevesebb feketét hordok.
2020. aug. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy milyen a kettőjük dinamikája, humorérzéke, ebből még önmagában nem lehet semmire sem következtetni. Mi is állandóan oltogatjuk egymást, a férjemmel és a barátaimmal is, szóval nálunk az ilyesmi beszólások nem a tisztelet hiányát jelzik, szeretjük és tiszteljük egymást, csak ilyen elcseszett a humorunk. Mi szeretjük :)
2020. aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Hajnövesztő :D Mintha létezne olyan szer, amitől a kopasznak kinő újra a haja, ha a hajhagymái már elhaltak. Nemcsak rosszindulatú, de buta is.
2020. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyira kapcsolatfüggő, hogy hogyan beszélnek egymással a felek, mi fér bele. Ami az egyik fél fülének bunkóság vagy sértő megjegyzés, a másik számára lehet csipkelődő oltogatás. Hallottam már ennél durvábbakat is, ami poénnak volt szánva és poénra is lett véve (a lényeg az utóbbi), de más körülmények között ennél enyhébb megjegyzés is lehet verbális bántalmazás kategória. Szóval így kívülről megítélni nehéz, ítélkezni meg elhamarkodott lenne.


Ha te vagy a férj, és rosszul esett, esetleg rendszeresen előfordul, hogy olyat mond a párod, ami bánt, azt jelezd neki. Ha egyáltalán nem tudod megbeszélni vele, szerintem lépj ki a kapcsolatból, de ez persze a te döntésed.

2020. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ. Tényleg úgy néz ki, mint egy tépett veréb?

Amúgy ha nem szeretné, nem törődne vele, akkor nem aggódna azon, hogy hogy néz ki, hanem keresne mást.

2020. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!