Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki miért szereti a férjét/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki miért szereti a férjét/ párját?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nőket, lányokat kérdeznék, hogy mi fogott meg titeket a szerelmetekben? Ezenkívül, arra is kíváncsi lennék, hogy később, amikor már előrébb tartott a kapcsolatotok, mi mindent szerettetek még meg benne? Kérlek titeket, írjatok kort, és azt is, hogy mennyi ideje vagytok együtt a hercegetekkel! :)
2018. jan. 13. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Uristen. Egy regenyt irhatnek..plane h minden nap egyre jobban bele szeretek.

De az elso talalkozas..

Olyan mas volt. Vegre nem egy videki magamutogato senki. Egy talpig uriember, egy vegtelenul udvarias ferfi volt. Mar 18 evesen. A tarsasaga lebilincselo. Meg igy, 5 ev utan is minden nap nagyon sokat beszelgetunk. Az erdekes szemelyisege azonnal megfogott.

Bar csak egy 18 eves szegyenlos kislany voltam, mellette azonnal holgykent ereztem magam, es kivetelesnek.

Es hat a testiseg...amikor meg csak meglattam...elolvadtam.

A gyonyoru mosolya, a ferfias kiallasa, a bugo hangja amin bemutatkozott...es megkerdezi, mihez lenne kedvem. Ah..hat elolvadtam.

Es ez csak egy szosszenet...

2018. jan. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a leírásodat, élmény volt olvasni. Nem értem miért rajta ez az alacsony százalék, nekem hasznos volt. :)
2018. jan. 13. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Ami lemaradt: azt szeretem, h 5 ev utan is erdekes. Minden nap tud ujat mondani. Vicces egy figyelmes. Felszedett par kilot, de igy csak meg szexibb lett. Mindig ram gondol es mindig ugy rendezi a dolgokat h nekem akar a legjobbat. Kedves, torodo. Hulye pelda, de sosem iszik meg csak egy pohar tejet sem ugy, h meg ne kerdezne, h en kerek e. Az a tipikus kapcsolat, amelyikbe o nem enne meg a kakaos csiga kozepet, mert tudja h en azt szeretem, es nekem hagyja meg.

Sosem hazudott, es nem is fog. Mindenkinel tobbre tart, es folyamatosan a tenyeren hord. No lehetek mellette. Imadom ahogy joizuen eszi amit keszitek. Es ahogy probalja leutanozni..es jon h..."hat..hat de ugyan ugy csintaltam mint te, de nem lett olyan..."

Ez a sok aprosag. Ezeket nem lehet mind leirni..

Kb..igy, diohejban. Probaltam kihagyni a kozhelyeket..

23N

2018. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Kedves kerdezo. Mert az emberek irigyek. Majd te is megtanulod. Orulok h jo volt olvasni :* kivanom h minden rendes embernek ilyen kapcsolata lehessen.
2018. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudom megindokolni. Persze sorolhatnám itt egész nap, hogy mi mindent imádok benne, de ezek felszínes dolgok. Őt magát, a lelkét szeretem attól a perctől, hogy megláttam. Én abban hiszek, hogyha a szerelem igazi, akkor nem tudod pontosan megmondani, hogy miért szereted.

23/N 6 éve együtt

2018. jan. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első, én felpontoztalak :) sok boldogságot továbbra is :)


Mi még csak most leszünk együtt 4 hónapja, úgyhogy tombol a lila köd :D

De pl. azért is szeretem, mert volt egy elég csúnya fertőzésem intim helyen azután, hogy két alkalommal együtt voltunk. De (28 éves), nem ugy viselkedett mint azt vártam, végig ott volt, fogtam a kezem, és mondta, hogy együtt megoldjuk. Imádom, ahogy ha hozzám bújik megnyugszik (elég hamar fel tudják húzni igazságtalansággal), puszilgat, ölelget, a közeli és távoli terveit velem/velünk. Hogy mindig a legnagyobb tisztelettel és szeretettel fordul felém, még ha hisztis is vagyok időnként. És mist, hogy ezt így leírtam, kicsit meg is könnyeztem, mert számomra ez teljesen új. Az, hogy tényleg bármit megbeszélhetünk, számíthatok rá és szeret :') 22n

2018. jan. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt szeretem benne ahogy ő szeret....valahogy egymástól generálódik a szerelmünk...minél jobban szeret én annál jobban szeretem és minél jobban szeretem ő annál jobban szeret.Ördögi kör☺

Minden tulajdonság megvan benne ami nekem fontos.Azt kapom tőle amire vágyom.Nagyon egy rúgóra jár az agyunk.

2018. jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!