Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bolond az exem, hogy álnéven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolond az exem, hogy álnéven irogat nekem??

Figyelt kérdés
Felismertem, tudom, hogy ő az. De ezt mégis miért csinálja?
2020. aug. 22. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg magadtól, hogy miért vagy gyáva.
2020. aug. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én miért lennék gyáva, ha ő irogat?
2020. aug. 22. 12:27
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Mert hagyod. Ha annyira kemény lennél, abban a másodpercben szembesítetted volna ezzel, mikor rájöttél, hogy ő az.
2020. aug. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
2 Értő olvasást kívánok neked.
2020. aug. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valóban értelmes, nem csak annak tűnő, felnőtt embernek ha kérdése van az exéhez, az nem kérdéseket írogat ki egy no-name online oldal portáljára olyan dolgokban amit szeretne megtudni, hanem egyenesen kérdez attól akit érint.


Már aki valóban értelmes és egyenes. Aki meg egy gyáva stiklis, és nem egy okos, nem egy jellembajnok az teszi ezt, amit te kérdező.

2020. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Probléma van nála, az tuti.
2020. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit irogat?
2020. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!