Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felmentem egy társkeresőre és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felmentem egy társkeresőre és álnéven írtam a srácnak, akivel ismerkedem (? )

Figyelt kérdés

Már hónapok óta nagyon sokat beszélünk (lefixáltunk egy találkozót is), mondjuk tudtam, hogy másokkal is szokott dumálgatni. Felmentem társkeresőre tök más néven mint ahogy korábban megismert és írtam neki. Elkezdtünk beszélgetni és rákérdeztem dolgokra. Olyanokat írt, hogy nincs senki a láthatáron meg máshogy mondta, hogy mióta van egyedül és mennyi kapcsolata volt.

Tudom nem szép dolog kamuzni, de éreztem, hogy valami nem ok körülötte. Ti ezek után elmondanátok neki, számon kérnétek vagy hagynátok az egészet?


2013. dec. 30. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
veled sem minden ok
2013. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

mekkora hülye vagy! azért mondta ezt, mert nem akarja az esélyeit rontani az újabb lányoknál, hiszen te még nem vagy a barátnője! most mondaná azt, hogy igen, van egy lány? akkor senki nem válaszolna neki.

hülyéskedés helyett inkább jelezd neki a randin, hogy bejön neked, és akkor abbahagyja a máshol ismerkedést!

2013. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
nem mondanám el,de nem is folytatnám vele:D
2013. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Még nem vagy vele együtt, sőt még nem is találkoztatok tehát jelenleg azzal ismerkedik akivel akar. És te sem vagy a barátnője, sőt még a láthatáron sem vagy.

Előbb gyertek össze aztán tesztelgesd a háta mögött de, ha ennyire ostoba vagy akkor nem adok sok időt nektek.

2013. dec. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát, a társkeresők már csak ilyenek. De ez alapján nem lehet ítélni, amíg nem vagytok együtt addig nem kötelező csak veled beszélnie.


Egyszer egy ilyesmi helyzetben megkaptam csajtól hogy micsoda kétszínű vagyok, és undorítónak tartja hogy több vasat tartok a tűzbe...mellesleg úgy hogy ő is pont ezt tette.


Annyi hogy sztem az nem illik, hogy mondjuk több randi után is még fent van ugyanúgy társkeresőn valamelyik fél, de számon kérni elég hülyeség lenne, mert akkor egy esetleges kapcsolat is rögtön vitával indulna.

2013. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, félreértitek. Én nem azt várom, hogy ne menjen fel és ne beszéljen senkivel, pont azért, mert nem járunk. De az hogy nekem azt mondta, hogy x ideje volt utoljára kapcsolata, a másik "énemnek" meg tök mást, meg a szexkapcsolatairól is mást mondott, az nem túl bíztató.
2013. dec. 30. 20:43
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezekről sem kötelező mindent bevallania főleg, hogy voltaképp nincs közöd hosszá.

Jelenleg az egyetlen amit felhozhatsz ellene az a félrebeszélés mert nem ugyanazt mondta mint "neked". Azért egy találkozót mindenképp ejts meg, majd személyesen minden kiderül. Neten úgyis azt mondanak az emberek magukról amit akarnak.

2013. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
volt egy fiú akivel beszélgettem, cseten beszéltünk először, felmentem kamu nickkel és mindig néztem miket ir más csajoknak, és rosszul esett, de akármikor rákérdeztünk egymástól van e más akivel beszélgetünk, mindig nemleges választ adott, ahogyan én is. később derült csak ki ( mert nem lett köztünk végül semmi.) hogy beszélgetett mellettem ugyanígy több lánnyal is..
2013. dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na ezért vagyok úgy hogy a volt kapcsolatokról semmit.
2013. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De tőlem mondhatta volna, hogy 100 nővel volt, nem érdekel. Az zavar, hogy hazudott.
2013. dec. 30. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!