Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha szinglik vagytok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha szinglik vagytok, komoly kapcsolat keresésénél külsőre mennyire vagytok válogatósak? Válasszátok ki a lentiek közül, melyik igaz rátok.

Figyelt kérdés
2020. aug. 22. 17:04
A kérdező szavazást indított:
Kizárólag olyan férfival járnék, aki külsőre pont az esetem, tehát nagyon válogatós vagyok.
Nem baj, ha a férfi külsőre nem pont az esetem, de nézzen ki jól.
Nem baj, ha a férfi nem néz ki jól, de csúnya se legyen.
Az sem baj, ha csúnya a férfi. A személyisége a fontos.
37 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy tegyük fel, hogy szinglik lennétek. (Ha most épp párkapcsolatban vagytok.)
2020. aug. 22. 17:05
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Komoly kapcsolatra miért válasszak olyat aki nem az esetem? És 20 évig nézzem a rond fejét?
2020. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy nem pont az eseted, még nem ronda a férfi feje. Csak simán nem az eseted.
2020. aug. 22. 17:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem van idealizált “párom” de, ha épp nem olyan jön szembe, mégis mással lenyűgöz, akkor az övé vagyok.

Sportos, magas és majdnem extrém szinten intelligens férfi lenne az ideál, de ilyen itthon nem igazán létezik. Úgyhogy utoljára pl egy pocakos, magas, mégis baromi okos illetővel voltam 4 évet és sosem a külseje érdekelt. (Sportos, magas alatt, nem a kikondizott idiótákra gondolok, hanem inkább olyanra aki mozog heti 1-2x és nem folyik róla a zsír... magasság az nem változtatható sajnos, úgyhogy ott csak annyi az elvárás, hogy szeme 1-2 centivel feljebb legyen az enyémhez képest)

2020. aug. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De ha tetszik, akkor az esetem. :)
2020. aug. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet tudok igy valaszolni.

Ha tetszik akkor osszejonnek vele hanem nem.

De h ki a csunya vagy nem az nem ilyen egyszeru. Pl nekem a baratnom pasija csunya de neki a legszebb pasi a vilagon. Es forditva.

2020. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem kell pont az esetemnek lennie. Igazából soha nem volt olyan pasim, aki külsőleg teljesen megfelel az általam elképzelt ideálnak. És egyébként pont a napokban beszélgettünk erről a párommal, ő is ezt mondta. Sosem volt olyan nője, aki tipikusan az esete.

Ami fontos, hogy ne legyen számomra taszító. Ha csak szimplán semleges (nem fordulok utána, de nem is tartom csúnyának), akkor már a jó belső tulajdonságokkal meg tud nyerni.

2020. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ollókezű Edward ***** válasza:
Idővel az emberek kinézete hanyatlik, szóval ha valakivel komolyan gondolom, akkor legalább egy valami legyen benne, ami megfog. Kölcsönösen is elvárom azt, hogy csak akkor húzzuk egymás idejét, ha bejövök neki. Ne legyünk egymásnak szamarak, ha már nincs ló. Volt olyan, hogy külső nyomasztásra összejöttem valakivel, aki egyáltalán nem fogott meg külsőre, nagyon-nagyon megbántam, még egyszer nem fogom ezt a hibát elkövetni.
2020. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy nem szoktam direkt párkeresési célzattal ismerkedni, általában egy társaságban/légtérben kezdem az adott férfival, egymáshoz szólunk, egyre többet megtudunk egymásról, beszélgetünk jókat, és ha megszeretem a személyiségét, akkor kb. tökmindeggyé válik, hogy eleinte vonzónak tartottam-e vagy sem. Lehet, hogy létezik olyan szélsőségesen előnytelen külsejű ember, akihez akkor se nyúlnék, ha a belső tulajdonságai tekintetében abszolút tökéletes lenne a számomra, de ilyennel még nem találkoztam.
2020. aug. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudok választani a lehetőségek közül, mert nekem nincs esetem igazából... nagyon sokféle férfi tetszett már, és mindegyikben más fogott meg. Médiaízlés, tömegízlés szerint nem jól kinéző emberrel simán kezdenék, ha vmi megfog benne, vagy első randira elmennék olyannal, akivel úgy vagyok, hogy nem taszít, de semmi extra, de ha a randi alatt sem érzek semmit, akkor veszett fejsze nyele. Ha egyáltalán nem indít be, vagy taszít, akkor ki van csukva, és ez nem attól függ, hogy objektíven ronda-e vagy sem (pl. Channing Tatum és Wentworth Miller arcra nagyon nem tetszenek, de attól még nem lehet elmondani róluk, hogy ronda... de nem kezdenék így kinéző emberrel).
2020. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!