Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs szerencsém a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú (25) kérdése:

Miért nincs szerencsém a lányoknál? Illetve manapság miért annyira elutasítóak és válogatósak?

Figyelt kérdés
25 vagyok jelenleg. Szeretnék egy komolyabb barátnőt. De egyszerűen nem akar összejönni az istennek sem. Igazából abban gondolkodtam hogy egy olyan lányt keressek aki még nem feküdt össze sok szerencsétlen félkegyelművel. Olyat aki mondjuk az igazit keresi... és normális családi háttérrel rendelkezik. Én nem tartozom azok közé aki csak a testiséget keresi egy lányban, én ennél jóval többet szeretnék. Hol találok ilyen lányt az életben? Aki tud az kérem segítsen. Köszönöm.

2017. dec. 2. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Sehol,tul rendes vagy nőknek csak a rossz kell.
2017. dec. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

dehát akkor ezek a lányok miért nem mennek el a filmes iparba hm? ;) Ott még pénzt is kapnának érte :) :)

Vagy például emelt díjas számon tudnának beszélni rossz fiúkkal :)

2017. dec. 2. 18:06
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Több helyen is elcseszed. Egyrészt görcsösen futsz a kapcsolat után, ami miatt az egész kisugárzásod és minden amit csinálsz elkeseredett és izomszagú.

Másrészt ezek között a dolgok között semmilyen összefüggés nincs. Sem a szexuális múltja, sem a családi háttere nem zárja ki, hogy tökéletes legyen komoly kapcsolatra. Túl sok elvárásod van, egy álomképet kergetsz. Párt sosem megadott szempontok szerint keresünk, és nem is szabad keresni. Egyszerűen csak találkozol valakivel, aki megfog, akibe beleszeretsz. De ez nem megy úgy, ha hajszolod a kapcsolatot, és egy bizonyos, már előre "eltervezett" embert kergetsz.

2017. dec. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát jó :) Akkor várok türelemmel :) és ha még is lesz egy olyan lány az életemben, akkor én leszek a legboldogabb ember. :)

A többieknek meg jó mulatásét! :)

2017. dec. 2. 18:22
 5/7 anonim ***** válasza:

én is így vagyok csak egy évvel fiatalabb kiadás


ha nem lesz ilyen lány, maradok egyedül

2017. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Had pontosítsak: azok a lányok válogatnak, akik tetszenek neked, és szeretnél velük párkapcsolatot. Ha nem lennél olyan válogatós, hanem azt tennéd, amit a lányoktól is elvársz = szortírozás nélkül minden egyes random idegennek adnál egy esélyt, ha van köztetek kémia, ha nincs, akkor garantálom, hogy találnál valakit 2018ban. Sőt, tudod mit, talán még előbb is. Sok sikert..
2017. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A szülőket hibáztatom!! Nem nevelik őket a rendes normális életre inkább hagyják.... hogy rossz irányt vegyen az életük.....
2017. dec. 2. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!