Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy keleti, ortodox keresztény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy keleti, ortodox keresztény nő alkalmasabb lenne barátnőnek, mint a tipikus Európai és amerikai ateista nő?

Figyelt kérdés

Mit értek tipikus nőn?


Jól néz mi, divatosan öltözködik. Van egy pár barátnője, Iphone teleton a kezében. Diplomás, volt egy pár szexkapcsolata, és két hosszútávú párkapcsolata. Feminista, karrierista, shoppingolós.


Az előbb néztem egy videót, amin ortodox keresztények énekelnek arám nyelven:


[link]


És észrevettem egy nőt ott a pap mellett, jobb oldalt. Szerénynek, visszahúzódónak látszik, látszik, hogy nem divatkeresztény. Valahogy egy ilyen nőnél jobban el tudnék képzelni egy hosszútávú kapcsolatot. Látszik, hogy nem az a tipikus nő, mai nő, akivel a Balaton sound-on megismerkedik az ember


2020. aug. 22. 20:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha arra vágysz, hogy a nászéjszakáig egy ujjal se érhess hozzá, akkor csak rajta!
2020. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A kérdést egyébként azért tettem fel, mert bár most még a laza kapcsolatok érdekelnek, de idővel szeretnék majd egy komoly kapcsolatot is. És az átlag nőt bár szexre alkalmasnak találom, dr semmiképpen nem járnék vele.
2020. aug. 22. 20:09
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Amerikai ateista? Szerintem neked fogalmad nincs a faludon tulrol sem. Es lengyel bigott katolikus nem is opcio? Eloszor ismerd azt, amirol kerdezel.
2020. aug. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az USA maga vallásos ország, de nem veszik komolyan a fiatal hívek, szóval ateisták.
2020. aug. 22. 20:12
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
És ez szerinted úgy működik, hogy randizgatsz a csajjal, majd jársz vele? Majd a családja kiválasztja neki a megfelelő családi háttérrel rendelkező ortodox férjet, és hozzáadják feleségül.
2020. aug. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
És az átlag nőnek amúgy meg is szoktad mondani, hogy csak szexre akarod használni őt, kérdező? Vagy annyi vér már nincs a pucádban?
2020. aug. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#6


Ne térjünk el a témától! Légyszíves!

2020. aug. 22. 20:15
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem. Vissza fog még nyalni a fagyi, abban biztos lehetsz.
2020. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

Teljesen ateista vagyok, sőt, szánalmasnak is tartom a legtöbb vallásos embert.

7 éve vagyok kapcsolatban, soha nem ribiskedtem a Balaton Soundon, soha nem léptem félre, tiszta szívből szeretem a páromat.

Ha szingli lennék, és valaki úgy gondolná, hogy szexre lennék csak neki alkalmas, mert progresszív gondolkodású és ateista vagyok, az az ő szégyene lenne, nem az enyém.

2020. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
32%

Én a vallásosakat és az "ateistákat" sem kedvelem, egykutya a kettő viselkedésre.


1.Mindkettő támadja, fikázza a másikat.

2.Mindkettő a saját oldalára akarja állítani azt aki nincs ott.

3.Mindkettőt alapvetően arrogáns, képmutató emberek vezetik (vallásnál az adott felsővezetés, ateistáknak meg ilyen Vágó István, Gyurcsány Ferenc jellegű egyéniségi vannak)

4.Mindkettő vakon hisz a sajátjában, el sem fogadja a másik nézőpontját.

5.Mindkettő őrjöng, ha a másik éppen kap valamit.



Egyetlen kivétel a zen meg a buddhista vonal, róluk nem lehet rossz dolgokat nagyon elmondani, békések, elvannak a maguk világában, nem erőszakoskodnak, de megvan a maguk hite.

2020. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!