Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék találkozni vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék találkozni vele?

Figyelt kérdés

A helyzet bonyolult, az, hogy írok neki és egyenesen rákérdezek, hogy akar-e velem találkozni, nem működik. Pár évvel ezelőtt akart tőlem valamit az első (akkor még plátói) szerelmem, én elutasítottam, mert kapcsolatban voltam. Elfelejteni nem tudom, égek a vágytól, hogy találkozzunk. Adottak az alábbiak, ezekből ti mit tudnátok kihozni, vagy van más ötletetek? Már 3 éve nem tudom őt kiverni a fejemből.

-közös a szülővárosunk, én most átmenetileg itthon vagyok, ő gyakran jár haza látogatni a szüleit

-ha itthon van, sűrűn jár a helyi sportpályára futni (oda kimegyek minden este futni, eddig sajnos még nem futottunk össze, bár én ritkán vagyok itthon)

-facebookon nem vagyunk már ismerősök, jelölni nem merem/szeretném, nem is tudom hogy van-e azóta párja, bár a profilján nincs jele

-van viszont egy fb-csoport, ahol mindketten tagok vagyunk, a szülővárosunk "társalgója", oldala


Kérlek segítsetek nekem ötletelni, mert már lassan becsavarodok, nem tudok semmi másra gondolni, csak arra hogy látni akarom. De hogy hozhatnék össze egy találkozót?

Ha valaki segíteni tud, vagy ha segíteni nem is, de megértéssel ír, azt nagyon megköszönöm!!!



2020. aug. 22. 22:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
52%
Szerinted benne nem dőlt össze a világ? És ha annó is szerelmes voltál belé és a pároddal esetleg csak elvoltatok akkor miért nem léptél ki belőle és jöttél össze ezzel az illetővel? Mert ha akkor is oda voltál érte akkor valószínűleg az akkori párodat egyáltalán nem szeretted max csak szolidaritásból voltál vele
2020. aug. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem, nem hiszem hogy benne összedőlt volna a világ. Ő nem érzett irántam semmit, szimplán szimpatikus voltam neki és vonzódott hozzám, úgymond az esete voltam. Amikor a párommal voltam, akkor nyilván nem a volt tanárom volt a terítéken. A kapcsolat alatt nem gondoltam rá, csak onnantól, hogy megkeresett. De x évet nem akartam eldobni, főleg nem egy másik ember miatt, akit jóformán nem is ismerek.
2020. aug. 23. 00:18
 13/22 A kérdező kommentje:
Ès igen, igazad van abban, hogy akkor már problémák voltak a kapcsolatban...különben nem kavart volna fel ennyire a volt tanárom megkeresése. De eldobni egy harmadik miatt sosem dobnék el egy kapcsolatot.
2020. aug. 23. 00:20
 14/22 anonim ***** válasza:
52%
Hát érdekes ez az egész. Ne értsd félre nem bántani akarlak csak olyan furcsa ez. Évek után megkeresni valakit. Én is hasonló cipőben járok, nekem is tetszett egy lány aki elutasított de néha hezitált most viszont már nem keressük egymást 7 hónapja, nekem sem ismerősöm már facebookon és soha de soha az életben nem fogunk többé beszélni és találkozni ebben biztos vagyok. Annyit mondtam el neki hogy tetszik de nem csak ennyit éreztem. Szerelmes voltam/vagyok belé. Sokszor zokogok emiatt és sohasem tudom elfelejteni ami még inkább szétszakít. Plusz még az is hogy lett párja... Minden este sírva fekszem le de nincs mit tenni. Ha engem évek múltán ő megkeresne hogy meggondolta magát és mindvégig a fejében jártam akkor sem mennék bele semmibe. Mégegyszer ezt nem bírnám ki. Így sem bírom. Napközben is a munkahelyen félrevonulok ha érzem hogy rám jön és elkap a sírás... De mint írtam nincs mit tenni... Elfogadni sosem tudom ezt. Ezért is érdekel hogy mi a mozgató rugója az olyan sztoriknak amikor kosár után mégis kell az illető. Érthetetlen számomra
2020. aug. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Írtam neked privátot.
2020. aug. 23. 02:06
 16/22 anonim ***** válasza:

És ha elmennél a szüleihez beszélgetni? Témába hoznád a gyereket.. megtudod mikor megy haza, aztán vagy akkor is bemész beszélgetni hozzájuk, vagy megvárod a környéken.

Ez nem opció?

2020. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá, kérdező. Hidd el, a bizonytalannál még a bizonyos rossz is jobb.
2020. aug. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
44%

Én is szerelmes voltam egy osztálytársamba - jól kijöttünk, alakult a dolog, de érettségi után messzire költöztek, el se köszöntünk + akkor konkrétan az apja mondta, hogy ne járjon velem, mert egy lúzer vagyok, akinek csak egy érettségije van...

Vicces, azóta vállalkozóként többet keresek, mint az egész családja együtt :)


Azóta 11 év telt el (nem találkoztunk, szintén facebookon nem ismerősöm), volt pár kapcsolatom, de az a lány mindig is hiányzott, és soha senki más iránt nem éreztem úgy mint iránta...


Nemrég eljegyezték, szóval ideje találkoznunk :) Messze lakik, és nem tudom a címét, de valahogy összehozom... mindenkinek vannak ismerősei (aki megvehető), és mindenki alszik valahol (így reggel az épület előtt kell várni).

29/F

2020. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a tippeket, hozzászólásokat!

16! Ez nem lenne rossz ötlet, de sajnos nem ismerem a szüleit, rokonait. Keveset tudok róla.

18-as válaszoló, azt hiszem Te érted meg leginkább a helyzetemet. Hasonlítunk abban is, hogy mindkettőnknél a középiskolához köthető az illető, csak nekem nem osztálytársam, hanem tanárom volt. Bennem is ugyanez az érzés van, hogy ő az etalon és folyamatosan dolgozik bennem a vágy utána. Neked van már terved, hogy pontosan mihez kezdesz? Ha gondolod, írhatsz privátot is,szívesen olvasnék részleteket.

2020. aug. 25. 22:23
 20/22 anonim ***** válasza:

Korábban elutasítottad és nyomatékosítottad nem akarsz vele beszélni mert barátod van, szerintem teljesen érthető, hogy nem keres, valószínűleg nem is tudja változtak az érzéseid. Jelöld be facebookon, köszönj, kérdezd meg hogy van, ha folytatja a beszélgetést lesz jövőtök, ha nem akkor tudni fogod felesleges ebbe energiát fektetned és tovább tudsz lépni.


Ugyanakkor számomra elképesztően furcsa, hogy akkor nem akartál tőle semmit, majd folyamatosan alakultak ki érzelmeid úgy, hogy nem is beszéltek, így könnyen elképzelhető nem is őt szereted, hanem a fejedben kialakult idealizált képet. Nem tudom hány éves vagy, de ilyet csak tini koromban csináltam és neked is javaslom mellőzd az ilyesfajta elmélkedéseket a jövőben.

2020. aug. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!