Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék találkozni vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék találkozni vele?

Figyelt kérdés

A helyzet bonyolult, az, hogy írok neki és egyenesen rákérdezek, hogy akar-e velem találkozni, nem működik. Pár évvel ezelőtt akart tőlem valamit az első (akkor még plátói) szerelmem, én elutasítottam, mert kapcsolatban voltam. Elfelejteni nem tudom, égek a vágytól, hogy találkozzunk. Adottak az alábbiak, ezekből ti mit tudnátok kihozni, vagy van más ötletetek? Már 3 éve nem tudom őt kiverni a fejemből.

-közös a szülővárosunk, én most átmenetileg itthon vagyok, ő gyakran jár haza látogatni a szüleit

-ha itthon van, sűrűn jár a helyi sportpályára futni (oda kimegyek minden este futni, eddig sajnos még nem futottunk össze, bár én ritkán vagyok itthon)

-facebookon nem vagyunk már ismerősök, jelölni nem merem/szeretném, nem is tudom hogy van-e azóta párja, bár a profilján nincs jele

-van viszont egy fb-csoport, ahol mindketten tagok vagyunk, a szülővárosunk "társalgója", oldala


Kérlek segítsetek nekem ötletelni, mert már lassan becsavarodok, nem tudok semmi másra gondolni, csak arra hogy látni akarom. De hogy hozhatnék össze egy találkozót?

Ha valaki segíteni tud, vagy ha segíteni nem is, de megértéssel ír, azt nagyon megköszönöm!!!



2020. aug. 22. 22:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

Ha tudod hol lakik sátorozz le a kapuja elé, előbb-utóbb csak kijön a házból.

Szivesen!

2020. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%

Felejtős. Ha akart volna a fazon már megtalált volna téged.

Tudok olyanról, aki egy nő keresztnevét tudta csak, 1x találkozott vele, és feltúrta utána egész Bp-et, és megtalálta.

Szóval ha kellesz egy férfinek akkor megtalál, ha meg nem akkor felejtős a tag.

2020. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%
2+ Internet korában meg végképp. Akkoriban még nem volt internet, csak telefon mikor a fenti eset történt.
2020. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Èn 3 éve menyasszony voltam, amikor elmondta nekem az érzéseit, megkértem nyomatékosan, hogy többé ne keressen, mert esélytelen az egész. Ő ezt tiszteletben tartotta. Én tisztában vagyok azzal, hogy rég túllépett rajtam, nem volt miért várni rám, csak egy kedves régi ismerős vagyok,aki elutasította. Nem gondolok ebbe többet bele. Viszont ha szemtől szemben állnánk egymással, megszólítanám.
2020. aug. 22. 23:01
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nincs közös ismerősötök?

Amúgy ha ennyire érdekel akkor jelöld be vagy írj neki, max nem ír vissza vagy elküld a fenébe, de legalább tudnád, hogy mi a helyzet. Vesztenivalód nincs.

2020. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
18%
Most őszintén. Ettől mit vársz? Elutasítottad. Évek alatt egyszer sem próbáltad megírni neki hogy sajnálod ami történt. Ő jó hogy nem keresett. Minek is tette volna. Pokoli szenvedésnek tetted ki azzal hogy elutasítottad és azzal hogy azt mondtad neki hogy nem akarod többé látni. Egy ilyen emberben a düh és a keserűség fúziója dolgozik jó ideig. Kedves ismerős biztos nem vagy számára. Ha van egy kis esze akkor nem megy bele semmibe és ő is ugyanúgy ellök majd ahogy te tetted annó. Kellett a jó? Nem. Kellett a rossz? Kellett. Akkor idd a levét és hagyd békén.
2020. aug. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
2# ezt te sem gondolhatod komolyan... Mi az hogy még ez a szerencsétlen pasi keresgélje ezt a csajt? Még őt írod le!? Gondolkozz már
2020. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Látom sikerült félre érteni a helyzetet, bár lehet, hogy én adtam meg túl kevés infót. Ő úgy vallotta be a vonzalmát, hogy tudta, én kapcsolatban vagyok. Próbált győzködni, amire én tiszteletteljes stílusban tudattam vele, hogy ez nem lehetséges, mert komoly kapcsolatom van. Azt is mondtam neki, hogy egy kivételes férfi, akivel egy nő majd biztosan boldog lesz, de én nem fogok megcsalni senkit. Ő ezt tisztelettel elfogadta, elnézést kért és szégyellte magát. Semmiféle durva "elhajtásról" nem volt szó.
2020. aug. 22. 23:53
 9/22 anonim ***** válasza:
De mi változott most? Miért akarod annyira?
2020. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem most változott bennem a dolog..folyamatosan vágytam utána, csak egyre erősebben. Sok éve ismertük meg egymást, a tanárom volt, már akkor oda voltam érte. Ő évekkel érettségi után keresett meg, amikor elutasítottam az akkori párom miatt. Nálam Ő az a szerelem, ami "nem gyógyítható".:)

Most pedig félek lépést tenni felé, nem is tudom, kapcsolatban él-e. Mi van, ha hallani sem akar rólam? Bennem akkor egy világ dől össze...

2020. aug. 23. 00:04
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!