Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék találkozni vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék találkozni vele?

Figyelt kérdés

A helyzet bonyolult, az, hogy írok neki és egyenesen rákérdezek, hogy akar-e velem találkozni, nem működik. Pár évvel ezelőtt akart tőlem valamit az első (akkor még plátói) szerelmem, én elutasítottam, mert kapcsolatban voltam. Elfelejteni nem tudom, égek a vágytól, hogy találkozzunk. Adottak az alábbiak, ezekből ti mit tudnátok kihozni, vagy van más ötletetek? Már 3 éve nem tudom őt kiverni a fejemből.

-közös a szülővárosunk, én most átmenetileg itthon vagyok, ő gyakran jár haza látogatni a szüleit

-ha itthon van, sűrűn jár a helyi sportpályára futni (oda kimegyek minden este futni, eddig sajnos még nem futottunk össze, bár én ritkán vagyok itthon)

-facebookon nem vagyunk már ismerősök, jelölni nem merem/szeretném, nem is tudom hogy van-e azóta párja, bár a profilján nincs jele

-van viszont egy fb-csoport, ahol mindketten tagok vagyunk, a szülővárosunk "társalgója", oldala


Kérlek segítsetek nekem ötletelni, mert már lassan becsavarodok, nem tudok semmi másra gondolni, csak arra hogy látni akarom. De hogy hozhatnék össze egy találkozót?

Ha valaki segíteni tud, vagy ha segíteni nem is, de megértéssel ír, azt nagyon megköszönöm!!!



2020. aug. 22. 22:46
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
20-as válaszoló, köszönöm, hogy írtál. Az érzéseim nem a megkeresése után alakultak ki, hanem már előtte 6-7 évvel kezdődtek el. A tanárom volt,4 évig volt az orrom előtt nap mint nap, amennyire ilyen kapcsolatrendszerben megismerhető egy ember, megismertem. Épp ezért vágyom annyira a társaságára. Már akkor komoly benyomást tett rám.
2020. aug. 26. 20:38
 22/22 anonim ***** válasza:
Tudod hol dolgozik? Esetleg személyesen is találkozhatnál vele.
2020. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!