Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyitott kapcsolatban lehet ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolatban lehet ha ezt műveli? Illik rákérdeznem?

Figyelt kérdés
A főnökünk előtt lazán flörtölni kezdett velem. Jóban vannak, a főnök még le is csapta a poént
2020. aug. 23. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak flörtölt veled ami semmit sem jelent, szóval nem kell egyből nyitott kapcsolatra asszociálni, egy csomó kapcsolatba ez simán belefér. Ha tényleg akarna tőled bármit, akkor nem mások előtt csinálta volna.
2020. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Inkább csak akkot ilyen aktív ha ketten vagyunk ;)
2020. aug. 23. 10:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem lép túl a határon és csak flörtöl, akkor ne éld bele magad.
2020. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jaj ezzel engem is megszivattak. azt hittem, már külön utakon járnak, de kiderült, hogy csak ezerrel flörtöl a biztonságos otthon melegéből :)
2020. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mondanám neki hogy "ejnye bejnye, az asszony mit fog szólni hozzá"... Csak úgy viccesen. A reakcióból és válaszából kiderül. Amúgy ha párja van, hagyd figyelmen kívűl a flörtölgetéseit.
2020. aug. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!