Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rákérdeznél a kapcsolat multjára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákérdeznél a kapcsolat multjára?

Figyelt kérdés

A jelenlegi párom akivel egyutt vagyok,vele voltam pár évvel ezelott is és ugy ért véget a kapcsolat'akkor hogy nem mondott egy szót sem miert nem mehet tovább'én szakitottam vele'azert mert ugy ereztem nem vesz komolyan'aztan evek mulva visszakoszont'olyan szoveggel'hogy megbánta es sajnalja szeretne még egy eselyt'vegul is megkapta'de a multat nem ertem...ha akkor nem voltam jo most megis miert? Annyit mondott'hogy akkor rossz donteseket hozott de ez nekem nagyon kodos...ti nem lennetek kivancsiak? Jol erzem magam vele nagyon azert adtam neki meg egy eselyt de olyan rossz ez az allando bizonytalansag'hogy most vajon megint az lesz mint regen vagy sem es akkor mi tortent?! Ha nekem valaki jo akkor nem evek multan jovok rá

Ti elfogadnátok'hogy hibázott es továbblépnétek vagy rákérdeznétek ujra?


2020. aug. 18. 06:40
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Nem kérdeznék rá, amit akarok, azt úgyis kiderítem-ha akarom.Ha meg nem akarom, annak is oka van.
2020. aug. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Esélyt se kellett volna adnod. Bizonytalan leszel jovoben, majd ujra szetmentek veszekedeskor..
2020. aug. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez már igy alakult a multba nem tudok visszamenni'olyan válaszokat várnék amik a jelenlegi allapotra vonatkoznának :)
2020. aug. 18. 09:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azert ment vissza, mert tudta, hogy visszafogadod, fix pont vagy. Ugyanigy le fog lepni, ha megint ilyenje lesz. Tapasztalat.
2020. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!