Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérdeznek rá srácok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdeznek rá srácok ismerkedés első pár percében, hogy honnan, melyik városból/helységből ír a másik? Javul attól egy ismerkedés, ha már szinte a legelején rákérdeznek erre?

Figyelt kérdés

Arra értem konkrétan, hogy a srác még csak alig 1-2 információt tud a lányról és már azonnal a helyszín fontos + a gyors randimegbeszélés, mert ha nem, akkor a lány szinte már azonnal passzolva is van.

Számomra természetes az, ha egy kölcsönös kis szimpátia és kapcsolat-féle kialakul, akkor az egyik költözhet a másik közelébe, vagy mindketten együtt mennek.

Tehát a kérdés elhamarkodására és másik könnyen passzolására kérdezek rá, nem pedig a kérdés fontosságára.

Köszönöm.



2015. okt. 25. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de szerintem se hülyeség erre rákérdezni már az elején, mert nem feltétlen fájdítanám a szívem, ha az illető az ország/világ másik felén lakik, költözni meg nem költöznék azért pár hónapos kapcsolatért. Amúgy semmi baj a párkapcsolatokkal, de azért egészen más az, ha így hozza az élet vagy eleve így kezditek.
2015. okt. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*távkapcsolatokkal
2015. okt. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért kérdeznek rá csajok ismerkedés első pár percében, hogy.......?
2015. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én sosem kérdezem meg az elején, aztán később kiderül mindig, hogy az ország másik felében van :D itt senki sem pécsi :D
2015. okt. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az #1-es mondja.


Nem akarok távkapcsolatot. Miért? Mert lehet, hogy csak 3-6 hónap múlva derül ki, hogy mégse működik, míg egy "normális" kapcsolatnál azért 1-2 hónap alatt kiderülnek a dolgok (vagyis kevesebb az elvesztegetett idő)...

Illetve sokan nem elégszenek meg a hétvégi láthatással és hétköznapi telefon/Skypeolással.

Továbbá, így gyakorlatilag az összes hétvégéje be lesz táblázva az embernek, amit a baráti/családi kapcsolatai fognak megsínyleni (arról nem is szólva, ha ne adja Isten a munkát haza kell vinni és hétvégén is melózni, mert hajtós időszak van).

De ha minden klappol és úgy dönt az ifjú pár, hogy ideje összeköltözni, akkor indul ám az igazi szívás. Legalábbis akkor, ha mindkettejüknek komoly munkája van... Nekem volt egy kolléganőm, aki egy távkapcsolat miatt váltott melóhelyet és szakmailag egy sokkal alacsonyabb színvonalú helyre került, mert abban a városban csak az volt... Gyakorlatilag az egész szakmai jövőjét beáldozta egy kapcsolat miatt. És ugyebár még a távkapcsi alatt is ment a szívás, hogy sose jó egy hétvége se, hétköznapokon programokra alig tud menni, mert 8kor otthon kell lenni szkájpolni stb.

Elméleti síkon pedig még az is eléggé be tud kavarni, ha valakinek például lakáshitele van.


Szóval, ezt az egész macerát és a végén a nehéz döntések meghozatalát ki lehet védeni azzal a kis egyszerű kérdéssel az ismerkedés 1. percében, hogy "szia, hol laksz?"

Természetesen más a kérdés, ha mindketten álláskeresők, vagy olyan egyszerűbb melójuk van, amivel Pesten, Debrecenben, vagy Makkoshotyka-külsőn is potenciálisan el lehet helyezkedni (pl. eladó, takarító). Vagy akkor is, ha parasztlány költözik a lottómilliárdoshoz, de azért nem ez a jellemző.


27F

2015. okt. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Másokhoz hasonlóan én is azért szeretem tisztázni legalább a várost (nem kell pontos cím :D), hogy hosszabb távon mik az esélyek a gyakori találkozásra.

Nem kell rögtön a szexre gondolni, csak egyszerű közös programokra értem (aztán kiderül majd, nem vagyok semmi jónak az elrontója).


Lényeg a lényeg, ha messze vagyunk egymástól, az kisebb eséllyel fog működni.

2015. okt. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!