Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglátott meztelenül most meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglátott meztelenül most meg nem száll le rólam? (nem szó szerint nem száll le rólam) ?

Figyelt kérdés

Egy kertipartin voltam péntek este és magamra burítottam a szenes vödröt én meg ugye egyből mentem a fürdőbe mert tiszta retek voltam, és a fürdő ajtót nem csuktam be teljesen (pedig azt hittem) és mikor lefürödtem láttam, hogy majdnem totál nyitva volt az ajtó egy nagyobb rés volt amin keresztül láttam, hogy az egyik srác (apu haverjának a fia) lekelődött, konkrétan látott telibe, hogy meztelen vagyok és semmi sem takart.


Ismerem a srácot és ismerősök is vagyunk facebook-on és ott írogat állandóan, hogy nincs e kedvem meginni vele valamit, de most már odáig fajult a dolog, hogy azt írja nagyon megkívánt és ne haragudjak, hogy látott fürdés közben.


Hogy koptassam le?


2020. aug. 23. 19:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%
Találkozz vele.. Hátha mégis bejon majd.. Mármint mint ember.. :)
2020. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
“Józsi, nem, nem akarok veled ismerkedni/randizni! További szép estét. Szia”
2020. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg, hogy hagyja ezt abba, ha egyáltalán szeretné hogy még szóba álj vele néha.

Komolyan, nem látott még meztelen nőt? Tök szánalmas. <- ezt is megírnám neki, ha nem hagyja abba.

2020. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%
Ha jóképű csávó lenne, és bejönne neked, akkor nem számítana hogy leskelődött, ez a kérdés nem született volna meg igaz?
2020. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már nehezen:DD Így jár az aki leskelődik:D
2020. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
4-es teljesen mindegy, hogy jóképű e vagy nem, de ez nekem perverz egy kicsit. Most gondolj bele, hogy téged néz valaki miközben fürdesz és csak a végén, a törölköző leakasztása után veszed észre, hogy amúgy "bocs, öööö, te végig itt álltál?"
2020. aug. 23. 19:56
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha továbbra is zaklat, szólj apádnak, majd ő lerendezi a srácot.
2020. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
34%

"nekem perverz"

Mi az, hogy perverz? Nem hagyott ki egy alkalmat. Nem lukat fúrt a spanyol falba, hogy lásson....

Picit vidámabban is felfoghatnád!

2020. aug. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
45%
6 Szépet látott,lecövekelt, ne légy ilyen karót nyelt:D
2020. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#8


Picit vidámabban is, mi? Aha, persze, miért nem egyből azt tanácsolod, hogy hagyjam, hogy megdugjon, hm?


Még ha tetszene a srác akkor talán szemet hunynék felette de nem az esetem, mondjuk nem is ez a legnagyobb baj, hanem hogy egy perverz kis görény. :D

2020. aug. 23. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!