Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ismerkedésnél hátrány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ismerkedésnél hátrány, ha volt egy sugárkapcsolatom?

Figyelt kérdés
1-2 dolgot leszögeznék: nem sokkal idősebb, 33 éves férfival, akit valóban vonzónak találtam, nemcsak a pénze érdekelt. Szexen kívül csináltunk közös programokat, hetente 3-4-szer is találkoztunk és nagyon sokat beszélgettünk, főként a közös érdeklődesi területünkkel kapcsolatosan. Nem szórta rám a pénzét, azt kértem tőle egyedül, hogy havonta az albérleti díjam felét fizesse ki. Azóta sikerült munkahelyet váltanom és többet keresek, így nem okoz a fenti költség gondot. Hosszú távon nem akartam ilyen viszonyban élni, ezért befejeztük a kapcsolatunkat, de mindig jó szívvel fogok rá visszagondolni, sokat adott nekem, elsősorban mentálisan. Persze megoldás lehetne a titkolózás is, én viszont egyenes ember vagyok. Sokkal rosszabb lenne, ha a következő párom mástól értesülne erről.

2020. aug. 23. 20:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
28%

1 itt az incelek biztosan majd leszólnak, nem fogsz így reprezentatív választ kapni

2 két dolgot tehetsz. Vagy elmondod és lehet nem lesz gáz, lehet elutasítanak vagy nem mondod el...

2020. aug. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
9%

Ha nő lettél volna, ugyan fel lett volna ez ajánlva neked, egykor, valamikor, de sosem éltél volna ezzel a pénzel, és sosem fogadtad volna el.


és: nemcsak a pénze érdekelt. Sosem érdekelt volna:)


És anyagiakat sosem fogadtál volna el tőle.


Ha nő lennél. De nem vagy az:D

2020. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
22%
Egyenes ember nem adja el a testét. Fél éves kapcsolatban, ha elmondod, akkor elfogadnám, de ismerkedésnél nem!
2020. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
26%

2+


*Sokkal rosszabb lenne, ha a következő párom mástól értesülne erről.


A következő ember, meg a multad minden lényeges részét ismeri.


Ne próbálj senkit zsarolni, mert az bűncselekmény, Btk-s, és csak a gyávák sportja.


Rossz lóra tettél:D mert egy okos ember mindig kiveszi az ilyen bányászbéka szintű emberek kezéből a fegyvert, mert számít rá, hogy a végjátékban elő fogja venni az ilyen szint alatti egyed:D


Még valami?:D

2020. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
34%
Ha vonzó volt, mért szakítottál vele akkor, amikor már nem volt szükséged a pénzére?
2020. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
74%

De erről miért kéne beszámolni a következő partnerednek? Mi köze hozzá? Nem kitartott voltál és nem is prostituált, az, hogy az előző partnered anyagilag mennyire volt nagyvonalú, kizárólag kettőtökre tartozik.

Nem tudom, hány éves vagy, de amit leírtál, marha messze van a "sugárkapcsolattól".

2020. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
14%

Úgy hogy nyomhatod a minuszt, mert ez sem jött neked össze, akár hogy is kérdeztél valakit ki, hogy egy harmadik embert sakkba próbálj tartani.


Lassan, ha nem vennéd észre mattot kapsz. Már nagyon érik.

2020. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%
6 Senki nem fogadott el semmit, még ha fel is lett ajánlva.
2020. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

#5 Azért, mert nem szerettem volna fenntartani tovább ilyen jellegű viszonyt, úgymond rendes útra akartam térni. Nem szakadt meg a kapcsolatunk teljesen, néha szoktunk pár mondatot chaten beszélni.

#6 Biztosan neg fogja kérdezni a jövendőbelim, hogy hány kapcsolatom volt, mennyi ideig tartottak. Ezek fordított esetben engem is érdekelnek. Kivel mással, ha nem a párjával legyen őszinte az ember?! Ekkor 25 éves voltam és puncson ismerkedtünk meg, ő kifejezetten olyan lányt keresett, akit tud anyagilag támogatni, és akivel közösen csinál programokat és az ágyban is partnere.

2020. aug. 23. 20:23
 10/33 A kérdező kommentje:
#2#4#7 nem én mínuszollak, de a vélemenyed marhaság. Senki nem akar senkit zsarolni, szerintem valamit félreértesz.
2020. aug. 23. 20:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!