Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ismerkedésnél hátrány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ismerkedésnél hátrány, ha volt egy sugárkapcsolatom?

Figyelt kérdés
1-2 dolgot leszögeznék: nem sokkal idősebb, 33 éves férfival, akit valóban vonzónak találtam, nemcsak a pénze érdekelt. Szexen kívül csináltunk közös programokat, hetente 3-4-szer is találkoztunk és nagyon sokat beszélgettünk, főként a közös érdeklődesi területünkkel kapcsolatosan. Nem szórta rám a pénzét, azt kértem tőle egyedül, hogy havonta az albérleti díjam felét fizesse ki. Azóta sikerült munkahelyet váltanom és többet keresek, így nem okoz a fenti költség gondot. Hosszú távon nem akartam ilyen viszonyban élni, ezért befejeztük a kapcsolatunkat, de mindig jó szívvel fogok rá visszagondolni, sokat adott nekem, elsősorban mentálisan. Persze megoldás lehetne a titkolózás is, én viszont egyenes ember vagyok. Sokkal rosszabb lenne, ha a következő párom mástól értesülne erről.

2020. aug. 23. 20:07
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
77%

14-es vagyok


"Nem az életkortól függ" - szerintem igen, a sugárkapcsolatok általánosságban az egyetemista lány és egy 50-60 körüli elvált pasas között vannak.


Esetedben a korkülönbség nem nagy, az meg hogy fizette az albérleted felét... ez komoly? :) Mifelénk az ilyet laza kapcsolatnak hívják, én is volt, hogy szó nélkül befizetem a barátnőm csekkjeit, és mi is szex és programokat csináltunk :)

2020. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
#20 Nincs szükségem bólogatójancsikra és azt is el tudom fogadni, ha valakinek ez nem fér bele, ha megfeleően megindokolja, hogy miért nem. Te viszont belekötöttél minden mondatomba, semmilyen érdemi érvet nem hoztál fel.
2020. aug. 23. 20:54
 23/35 A kérdező kommentje:
#21 Igazi párkapcsolatban nem fogadnék el ilyen volumenű segítséget, most már főleg, hogy nem szorulok rá. Azért egy budapesti albérleti díjnak a fele jóval nagyobb összeg, mint az említett számlák. Egyébként minden számlámat csoportos beszedési megbízással fizetem, azokat automatikusan lehívják, így csekkekre nincs gondom.
2020. aug. 23. 20:58
 24/35 anonim ***** válasza:
5%

Tessék?

Érdemi érv:Az elveimmel ellenkezik az,amit leírtál.

Ennyi.Nem kell megmagyaráznom semmit.

Nem érdekelnél!

Ha valaki tudja,hogy milyen a kín,milyen nehéz az élet,akkor én tudom.Megjártam a háborút,és egyéb dolgokat,amiket te csak tv ben láthattál!

Nem loptam,nem lettem betörő,sem csaló,és nem követtem el semmi törvénytelenséget,erkölcsbe ütközőt,ami miatt félnem kéne,vagy szégyelnem magam,vagy magyarázkodnom,és ezt a gyerekeimnek is átadtam.

A te dolgod,hogy ezt majd hogy adod elő a lányodnak,vagy akárkinek,ha egyáltalán elmondod neki.



12,20#voltam.

2020. aug. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Mitől "igazi" egy párkapcsolat? És ez mitől nem volt "igazi"?
2020. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
54%

Én csak azt nem értem, hogy a kérdés egy véleménykikérés, akkor a megadott vélemények miért vannak leértékelve, és miért szól be a többi nő rá? :D

Legközelebb oda kell írni zárójelbe, hogy mik az elfogadott válaszok, és akkor nem lesz vita.

2020. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
81%
még választ sem írtunk és már beszólt valami 40-es frusztrált femcel háziasszony nekünk :D
2020. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

#25 Attól, hogy az anyagi szempontok semmilyen téren nem játszanak szerepet a kapcsolatban.

#26 Én senkit nem pontoztam szándékosan, egymást pontozzátok valószínűleg. Igen és nem választ is elfogadom kifejtve.

2020. aug. 23. 21:53
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát, márpedig minden kapcsolatban szerepet játszanak az anyagiak. Ha az anyagi különbségek miatt nem jön össze két ember, akkor azért. Ha az anyagi különbségek miatt egyik segíti a másikat, akkor azért. Ha azonos az anyagi helyzetük, és anyagilag nincs szükségük egymásra, még akkor is szerepet játszanak az anyagiak, lásd a rengeteg kinek kell és mikor fizetnie kérdést és tisztázatlanságot. NINCS olyan kapcsolat, ahol az anyagiak valamilyen módon ne játszanának szerepet. A "sugárkapcsolat" ezzel szemben azt jeleneti, amikor az egyik fél KIZÁRÓLAG anyagi érdekből van együtt a másikkal, és ezért az érdekért cserébe érzelmeket színlel, vagy éppen szexjátékszerré/státuszszimbólummá degradálja magát.

Ha két ember az anyagiaktól függetlenül is vonzódik egymáshoz, ám a tehetősebb segít a másiknak, ha annak arra szüksége van, az nem erről szól.

2020. aug. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
69%

9: " Azért, mert nem szerettem volna fenntartani tovább ilyen jellegű viszonyt"

De ha már nem fizet, akkor nem ilyen jellegű a viszony. Nem értem...

Sőt, barátok, családtagok, házastársak is szoktak ennyi segítséget nyújtani egymásnak átmenetileg vagy állandóan.

2020. aug. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!