Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekes anyukával miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes anyukával miért hátrány összejönni?

Figyelt kérdés
Van egy lakásom, hozzám költözne a kisfiával. Mindenki bolondnak tart ezért.
2020. máj. 6. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Mert soha nem leszel nála az első, soha nem leszel a gyerekének rendes apja.

Képben lesz exapuci, és minden ami azzal jár.

exapuci jön-megy, igényei vannak, fizet-nem fizet .

Anyuci elvárja, hogy támogasd az életüket hiszen "egy család vagytok", cserébe ha egy rossz szót mondasz a gyerekére akkor semmi közöd hozzá.

Szerintem is ezt még gondold át.

2020. máj. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Mert kb. mindig harmasban lesztek. Pedig eleinte fontos, hogy kettesben legyenek programok, amikor csak egymashoz kell alkalmazkodni, amikor egymást emgismeritek.


További hátrány, hogy nem biztos, hoyg a gyereknek is annyira bejosz, mint az anyukának. Ha nem jottok ki jol a gyerekkel, az nagyban hatassal lesz a kapcsolatra is. A gyerek lehet feltekeny is.


Termeszetesen attol meg a gyerekes anyak is ismerkednek, es parra lelnek, de azert sokkal nehezebb, korulmenyesebb mindenkinek, nonek, ferfinak, gyereknek egyarant.

2020. máj. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Gyanús, hogy vagy nagyon fiatal vagy, vagy a nő jóval idősebb, vagy mindkettő. Más esetben nem tartana mindenki bolondnak.


Az első ír igazságokat, bár szerintem ennyire nem drasztikus a helyzet.

Az kimaradt, hogy ha nincs nagyszülő a közelben, akkor nehéz lesz kettőtökre időt szentelni, esetleg elutazni egy hétvégére. Mindent a gyerekhez kell igazítani.


Fiatalon ez nem pálya.

2020. máj. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Gyerekkel nehezebben kelendő egy nő, akárhogy is néz ki. Ezt a nő is tudja. Ezért lehet úgy van veled, hogy a semminél jobb kategória. Amikor ennek a nőnek nem volt gyereke lehet rád se nézett volna. Tehát valószínű nem becsül eléggé. Én ezt gondolom a gyerekes nőkről. Talán tudtam segíteni.
2020. máj. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

#4

Ez így igaz, egyedül maradtam kisgyerekkel senkinek, szinte szó szerint nem kellettem, mivel még idős szülőt is gondoztam emellé. Amikor jobbra fordult a sorsunk jöttek volna a lovagok, akkor már én zárkóztam el. A régi pökhendi férfiak, elváltak, alkoholistaként haltak meg, nem lett soha családjuk, így megy ez.

2020. máj. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

Mióta vagytok együtt?

Ha szétmentek, nehéz lesz ám őket kirakni a lakásból... ha egyáltalán sikerül. Nagyon legyél észnél!

2020. máj. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Mert a szemében csak kiszolgálószemélyzet leszel. Az igazi férfi csinálta neki a gyereket akit szeretett is.
2020. máj. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2020. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Gyerekes anyukával csak akkor jönnék össze, ha nekem is lenne gyerek egy másik kapcsolatból. Mert akkor vagyunk kvittek az elfogadandó kompromisszumok tekintetében.


A többit, amit gondolok, első válaszoló leírta.


Amíg neked sincs gyereked, ne kezdj olyannal, akinek már van.

2020. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem hátrány. Pont, h egy gyerekes anyuka fog jobban megbecsülni. Mert ő már sérült, és egy gyerekkel egyedül maradt, vegulis megjarta a poklot. Könnyű úgy szakítani, egyedül maradni, hogy meg tudod gyászolni. A legnehezebb ezt egy gyerekkel, aki mellett nem mutathatod ki a gyászod.

Egy gyerekes biztos, h megfontoltabban választ párt. Neki már a biztos, a nyugodt élet számít.

Ne egy gyermektelen, fiatal kan mondja meg itt a tutit, akinek fogalma sincs, h egy gyermekes egyedülálló anya fejében mi jár.

2020. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!