Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt maradnátok ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Kérem bántó/durva kommentelők ne írjanak, így is eléggé magam alatt vagyok.

Mennyire helyrehozható”?

Szeretjük egymást nagyon, mindenek ellenére, van közös gyerekünk, hozzáteszem nem valószínű hogy lehet több gyerekem, szóval őt nem bántam meg hogy jött, tényleg életem legjobb döntése volt. Annyira szeretném ha egy család lennénk de a férjem nem hajlandó változtatni a szokásain, libidó=0 elég rég óta, amit én szeretnék azt ő képtelen megcsinálni, nem szereti annyival lezárja, nem csaltam meg sose, ennek ellenére. 8. Éve együtt vagyunk alig költött rám valamit, tudom az anyagiasság.. de egy 200-forintos hajguminak is örültem volna. Az évek alatt összesen 5 dolgot vett nekem évente 1x az elején, az se a hú de drága fajta de nem bánom, ez a része azért zavar példának veszem mondjuk a testvéremet, nem gazdagok ők sem, de hébe-hóba kap a párjától valamit, pl salátaszedő, vagy tényleg bármi hogy ezt neki vette. Próbálok neki kedveskedni, veszek ezt-azt a hobbijaihoz de ha vita van az első hogy azt töri össze amit tőlem kapott, nem úgy kell elképzelni hogy üvöltözünk, ilyen sose volt.

Egyszer már szétmentünk mert nem volt hajlandó foglalkozni a saját gyerekével, egész nap a gép előtt ült, vagy kondizott, nem akkor szokott ilyen előfordulni ha szétmennek utána —ja le? (Már amelyik) ilyent sose hallottam senkitől hogy együtt vannak mégis átsiklik apuka a gyereke felett.. nem tudom, ez nálunk valahogy sose volt divat”. Na amikor szétmentünk rá 3 hónapra összeszedett valami gyereklányt, persze azt az égegyadta” világon nem zavarta semmi, hogy egyszer nem jött addig a gyerekhez, hogy úgy bánt vele a párom mint a kutyával, hogy a közös házunkba vitte ahol még bőven megvoltak a nyomai(nk/m). Szóval aztán csak eljött egy 8 hónap után, mivel a lány elvileg kiakadt hogy van gyereke, és hogy nem mondta el, szerintem ez csak felületességi hiszti volt hogy mit tenne ha elveszítené.. mivel mint írtam gyerek dolgait is a házunkban hagytam, mindent. Aztán eljött hozzám tanácsot kérni hogy mit csináljon a lánnyal.. még nekem kellett könyörögni hogy nézze meg a gyerekét legalább, 3.-4. Alkalom után nagynehezen sikerült.. néha jött, hozta a házunkból a gyerek játékait, (egy csokit nem vett neki, amióta megszületett mindent nekem kellett, ezt is kifejtem lent)

Egyszer ott aludt és végre apukaként viselkedett.. ez ment egy darabig, közbe szajkózta mennyit változott, hittem neki, újrakezdtük, a lányt dobta, ( nem telet el 24 óra valamelyik haverján volt ) nagy szerelem ugye? Aztán nekem sírt még hogy de ő még szereti a lányt, de akkor is engem választ. Jó túlléptük, na de ez a lány belevitte a drogozásba👌

Nem napi szinten használta ugyan, havi/2-3 havonta max 5, 1x

A kocsira mindig költ,(Csak az övére) folyamatosan, ha visszük együtt a gyereket az anyjáékhoz akkor bevonja a kocsi ülést rongyokkal hogy a gyerek ne tegye tönkre mert bőr” az én kocsimnak is ilyen ülése van de ennyire nem féltem hogy egy morzsánál rosszullét kerülget..

visszatérve a bővebb kifejtéshez:.

Azon kívül hogy egy fillért nem költött a gyerekre, nem is volt hajlandó eljönni velem/velünk se egy állatkertbe se egy strand, arborétum/erdőbe sétálni vagy egy játszótérre, mindent egyedül kell vele csinálnom, vagy a szüleimmel ha éppenséggel ráérnek, itthon annyit csinál hogy kiveszi a gyerek kezéből a telefont azzal a címszóval hogy telefonfüggő lesz, és hőbörög, aztán lelép. (Csak este kapja meg a telefont 10-15 perce mesére alszik csak el) Na és a drogra visszatérve, eltelt amióta újra összejöttünk megint csak 8 hónap, egyetlen egyszer fordult elő hogy lelépett 2 napra bulizni” és bemindenezve hazaállított, útközben felhívott, mivel anyukámnál voltam és hallotta hogy az én anyám mondja hogy milyen szülő/családapa létére,ilyen bulikon vesz részt.. és én csomagoljak neki,csomagoltam elment, visszajött másnap ezt nem tudja miért mondta, nem sok mindenre emlékszik, na én itt elengedtem volna de annyira maga alatt volt, szedett megint valamit és úgy akart hazavezetni, jó akkor maradjon, jó megbeszéltük. (ez volt kb 2 hete) azóta szenvedünk, ő nagyon nem akar elveszíteni, elején is én küldtem el. Mondta hogy megváltozik.. de 2 napra rá láttam megint buliról van szó, amire csak azért nem megy el mert messze van, kérdőrevonom- nem gondolja komolyan, aztán jön az hogy 3-4 havonta.. 🤷🏻‍♀️

Ebből már sehogy sem érhetek el változást igaz?

Annyira unom már ezt a szétmegyünk-nem megyünk szét dolgot utóbbi időben, régen olyan nyugisak voltunk, annyira hiányzik ez az érzés, csak közben annyira félek lépni.. mert mi van ha tényleg változik?


2020. aug. 25. 02:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem véletlenül a férjednek egyik haverja "nézett ki" magának Téged - és amiatt vannak ezek a furcsa konfliktusok?


Ez a drog és "megcsalás" dolog is valamilyen háttérproblémára utalhat a baráti köreiben a férjednek.


Mivel foglalkoznak a hétköznapokban a barátai? Mivel keresik a mindennapi kenyeret/betevőt? Milyenek a párkapcsolataik? Hogyan viselkednek otthon?

2020. aug. 25. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradnék együtt. A gyereketek érdekében szakíts meg vele minden kapcsolatot és a drogra hivatkozva tiltasd is el tőle míg tiszta nem lesz. Ha ezekután megváltozik, akkor lehetne szó maximum láthatásról felügyelet mellett, de kapcsolatról nem. Nem is szeret téged csak eltűr/t.
2020. aug. 25. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe nem jutna vele maradni. Nem társ, apának, szeretőnek is nulla, csak házicseléd vagy mellette. Az meg hogy már drogozik is, az csak hab a tortán.
2020. aug. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Vissza nem fogadtam volna már az első alkalommal sem. Tudom, hogy a gyerek miatt akarod, hogy működjön, de nem fog. S ezzel sokkal többet ártotok neki is.

Hagyd ott a fenébe a komát és keress magadnak egy normális férfit, aki nőként kezel, nem cselédként!

2020. aug. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valami huszonéves sracrol van szo mint "apa" meg "férj"?
2020. aug. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%

Családsegítő szolgálat - de késedelem nélkül! Lakóhely szerinti illetékes önkormányzati szakiroda/bizottság. Járási kormányablakban érdeklődni a megélhetési/családtámogatási lehetőségekről.


Drogelvonókúra megkezdése a férjednek, te pedig készülj az - átmenetileg egyedülálló - anyasági szerepre!


Testvéred van? Unokatestvéreid? Szüleidhez nem tudnál költözni, ha eldurvulna a helyzet?

2020. aug. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem.
2020. aug. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Drogozik, csajozik, csavarog, hazudik, sz.rik a közös gyerekre, hülyének néz.......Rég ki kellett volna dobni!!
2020. aug. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Te semmilyen megoldást nem akarsz itt hallani,hanem jó sok együttérző vállveregetést.Hogy mindenki szörnyűlködjön,hogy te mennyire önfeláldozó voltál,és a férjed meg velejéig gonosz,semmirekellő.Mert semmi pozitívat,egyet se írtál róla.De cselessen a végén meglobogtatod,hogy te még most is jó vagy,"mert mi van ,ha megváltozott?"


Azért kíváncsi lennék az ő verziójára is!Persze ezt sose fogjuk megtudni!


Egy szónak is száz a vége:Kiolvasható a történetedből,hogy mire értékelted a férjed,minek tartod őt.

Ebből már nem lesz semmi!

2020. aug. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tipikus proli család. Mindenki a szerepe szerint viselkedik.
2020. aug. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!