Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, hölgyek! Ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hölgyek! Ebben az esetben a párotokkal maradnátok?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha inkább az idősebb korosztály válaszolna.

42 éves férfi vagyok, 20 éve élünk együtt a feleségemmel. 3 gyerekünk van, én úgy gondolom, hogy szépen és jó körülmények között élünk. Nálam sajnos egy betegség következtében kialakult egy elég komoly merevedési zavar, amin a stressz csak rontott.

Sajnos már egy éve fennáll a probléma. Próbálkozunk, de nem sikerül. Félek el fog hagyni a feleségem. Nem akarok nélküle meg a gyerekek nélkül élni. Már arra is gondoltam, hogy menjen akkor máshoz, ahol megkapja azt, amit én nem tudok neki megadni, csak a családom egyben maradjon.

Beszéltem erről egy barátommal, azt mondta ne is említsem neki, egyszerűen csak ne nyomozgassak meg figyeljem, majd úgy is "kialakul". Viszont attól félek, hogy lehet úgy kialakul, hogy elmegy végleg a másik férfival és viszi a gyerekeket is.

Nem tudom mit tegyek?

Segítséget szeretnék kérni!

Köszönöm előre is!


2017. febr. 8. 11:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan nem hagynám el a férjem emiatt. Vannak azért ott más eszközök, lehetőségek amivel ezt kompenzálni lehet, biztosan nem tudnék mással lenni.

De egyébként azt is fontos lenne megemlíteni hogy a feleséged hogy viszonyul ehhez? Ő mit mond a problémára? Beszéld meg vele a fèlelmeid, és ha szeret biztosan nem fog elhagyni sem máshoz menni. Nyugodj meg.

2017. febr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
én nem a kérdésedre tudok konkrétan válaszolni. hanem inkább az okra térnék ki. nem tudom igazából, hogy ez garantált állapot e nálad vagy mitől alakult ki. de esetleg valami nagyon erős multivitamin plussz vmi gyógynövény párosítást nem próbálnál meg? vagy ez ennél sokkal súlyosabb elvileg?
2017. febr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Elöször is neked kellene normálisan kezeltetni magad, mert majdnem mindig lehet segíteni.


Másodszor az elég hülye ötlet, hogy "menjen máshoz" - az ugyanis nem ugyanaz. A nök többségének párkapcsolatban a szex nemcsak szex, hanem a párjával együtti szex, és ha máshol keresgél, akkor az általában nem megy érzelmek nélkül, azaz akkor is az a vége, hogy elhagy.


Viszont az, hogy nincs, vagy kevés a szex, egy jól müködö párkapcsolatban nem jelenti azt, hogy emiatt el fog hagyni.


De ahogy írtam, elöször te keleztesd magad, ha másként nem megy, létezik olyan injekció, amit a szex elött beadva merevedést okoz - ennek is érdemes utánanézni.

2017. febr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

En sem hagynam el a paromat emiatt. Az biztos, h megprobalnek neki segiteni abban, h megbizonyosodjunk arrol, h minden esetleges segitseget, gyogymodot kiprobaljunk. Azert ez nem olyan dolog, amin ne lehetne kis kitartassal segiteni...szerintem.

Mindenekelott a kommunikacio segitene ebben a legtobbet, ha oszinten beszelnel errol a felesegeddel.

2017. febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hagynám el a férjemet, ha megvonná tőlem emiatt a gyengédséget, az intimitást is, ugyanis a testi szerelem nem csak abból áll, hogy farok be, farok ki.

Ha ezt sikerülne egymással tisztázni, akkor nem fogom elhagyni, én még hiszek az ilyenekben, hogy jóban és rosszban is együtt. Ez most egy olyan időszak, amikor van benne rossz.

Egy házasság nem csak a szexre alapul, sokkal többről szól. Ha egyébként minden rendben két ember között, akkor ez is csak egy nehézség, amin együtt túl kell lendülni.

2017. febr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Ma már meglehet oldani a dolgot tudod!! Vannak vibrátorok ,felcsatolhatósok. Bár itt is látszik mennyire szereted az asszonyt,ha máshoz küldöd!!
2017. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem arról van szó, hogy máshoz küldöm, ez csak egy lehetőség lenne.

Hallottam már ilyenről, ezért gondoltam rá.

Másrészt tisztában vagyok a lehetőségekkel, hogy vannak segédeszközök meg van ujjam, nyelvem, csak számomra is kiábrándító. Ahogy írták, hogy nem csak farok ki-be, ez szintén nem olyan egyszerű. Úgy menni a hálószobába, hogy vinni kell a készletet, mert nem vagy képes rá. Lehet igazából erről is van szó. Én se akarom már ezt az egészet, mert állandóan kudarcot vallok és könnyebb lenne nem oda nézni.

Ebben az esetben mi lenne a véleményetek, ha odaállnék, hogy nekem már ez az egész kínos, elegem van, felemészt. Nem akarok többet próbálkozni.

Ő mehet, ha akar. Csak ne hagyjon el meg diszkréten csinálja.

2017. febr. 8. 12:08
 8/27 anonim ***** válasza:

Kezed van, nyelved van...


Én emiatt nem hagynám el a férjem, igaz nekem nagyon alacsony a libidóm.

2017. febr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

#7

Így eléggé zavarna, hogy még prbálkozni se akarsz.

Amúgy a világ összes módszerét kipróbáltad már, ami esetleg segíthet?

2017. febr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Először higgadj le, fogadd el magad, próbálj segíteni a helyzeten, aztán persze őszintén beszéld meg a pároddal a problémádat...mi itt nem "ti" vagyunk, ezt csak ti tudjátok megoldani...és ne pánikolj!!!
2017. febr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!