Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vékony pasik a duci vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony pasik a duci vagy a vékony lányoknak tetszenek inkább?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Én vékony pasi vagyok, és a husisabb lányoknak tetszem annyira hogy nem tudom magam leégetni vagy lejáratni sem, hogy ne vonzódjanak hozzám!
2010. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

A vékonyaknak. A duci eleve feszélyezve érzi magát önmaga miatt, a vékony pasi ezt csak erősítené, kiemelé hogy ő mekkora, tehát nem szívesen járna vékony pasival.


Ez persze nem szentírás, biztos van olyan is, akit nem zavar, de én így voltam vele. Szerintem viccesen néz ki, ha a nő 2x akkora, mint a pasi.


25/N

2010. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Na, most aztán jól felvilágosítottuk a kérdezőt, ugye, kedves első? :DDDD
2010. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

nekem vékony fiúk is ugyanúgy tetszenek,mint a kicsit izmosabb.



18l

2010. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Én duci vagyok (de már alakulok :D) és irtózatosan vékony a párom.. pedig ő 3x akkora adagokat eszik mint én :D

19L

2010. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem inkább a duciknak/moletteknek :)
2010. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

14:35

Első vagyok. Hogy legalább jegyzett profitod származzék a kommentem tapasztalati értékét csökkenteni próbáló hozzászólásodból, felpontoztalak! Mostmár növekményes jó érzés tölthet el, további jó internet hasadást!

2010. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én kicsit duci vagyok (163cm/60kg) és a párom nagyon vékony, ő 182cm/65kg... szerintem nem nézünk ki hülyén egymás mellett és ez sosem okozott problémát. és neki az előző bnője is duci volt.
2010. aug. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!