Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én tapasztaltam, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tapasztaltam, vagy duci lányoknak általában helyes pasijuk van?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 08:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, csak Te... :)
2010. aug. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
pedig én is tapasztaltam sokszor.
2010. aug. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
én is láttam már,teljesen normális dolog:))
2010. aug. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
nekem a duci lányok tetszenek, de hogy mennyire vagyok helyes, azt nem tudom. :-)
2010. aug. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

ha teltebb kicsit a csaj az nem gáz de ha koca akkor lehányom

nagy kufferba jó pakolni csak szégyen járni vele

ne ezzé me jó pakolni bele

2010. aug. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
baj?
2010. aug. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Élő bizonyítéka vagyok. :D Az csak körülmény, hogy hord számára kellemetlen pluszt. Az együttlétünk oka nagyon leegyszerűsítve annyi, hogy képes és hajlandó tárgyilagosan sorra venni a megoldandó feladatainkat, amikor kell, és világos gondolkodású, kedves lány. Aki ezt nemigen érti nő létére, az agyaljon, hogy miért jut még a dagadtaknak is jobb partner...
2010. aug. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Én sem vagyok elől deszka hátul léc, molett vagyok...és nekem mindig csak helyes pasijaim voltak...azthiszem, h ha nem is a test...de szerintem a kedvesség,ha valaki barátságos sokkal de sokkal fontosabb... a molett nők képesek az élet jó oldalát is nézni...a vékonyak azon görcsölnek h úristen ez a szelet csoki ennyi kalória, a molettek h hú de finom. Nem mondom, hogy nem szép arányosabb nőies test, de az h egy helyes fiú leáll, egy molett nővel egy vékonnyal nem, nem hiszem h a ffi "hibája".

19/L

2010. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be a duci lányok, mondjuk nem is vagyok helyes.
2010. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ez egyén függő.... attól függ kinek mi a helyes...lehet az akit te helyesnek gondolsz az másnak nem tetszik....én molett vagyok de én nem tapasztaltam ilyet....

De mondom ízlések és pofonok...amúgy meg lehet nyugodtan bántani a molettek,de a közmondás is úgy szól hogy: "Jobb a párnás mint a fa pados" mindenki értse úgy ahogy akarja!:)

2010. aug. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!