Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolat, mi fér bele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat, mi fér bele?

Figyelt kérdés
Egy hónapja tart. Megbeszéltük, hogy semmi komoly, csak szex. Mégis mikor találkozunk, órákat beszélgetünk, van hogy csak fekszem mellette és összebújunk, simogat, puszilgatja a homlokom, arcom, babusgat. Szex után is ölelget, simogat, olyan furcsa hogy ennyire gyengéden viselkedik. Nem tudom, hogy ez normális-e, nekem még nem volt ilyen jellegű kapcsolatom.
2020. aug. 26. 15:14
 1/10 A kérdező kommentje:

Én 28/N

ő 32/F

2020. aug. 26. 15:15
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélés kérdése, hogy kinek mi fér bele, ha valaki olyan típus, akkor szexkapcsolatban is szüksége van az intimitásra, összebújásra a szexen kívül. Ez még nem jelent feltétlenül érzelmeket is, de kérdezz rá nála, ha pontosabban szeretnéd tudni.
2020. aug. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Túlzás ez
2020. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mik az elvárásaitok egymással szemben. Van aki csak a kufircra vágyik és slussz.
2020. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Ebből már most látható, hogy több lesz, akár mit is tervezett a fazon:DD
2020. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
BÁRMI belefér. Nem is értem, hogy minek ezen agyalni.
2020. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha szerinted az lenne a normális, hogy szex után fölhúzza a gatyáját és otthagy, akkor nem becsülöd magad túl sokra.

A szexkapcsolat miért kéne, hogy azt is jelentse egyben, hogy a másikat tárgyként kezelem?

2020. aug. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is pont így van, ahogy leírtad.Én nem gondolkodom azon mi fér bele ebbe a dologba.Jó együtt lenni, jó összebújni szex után és jókat szoktunk beszélgetni.
2020. aug. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

A szexkapcsolatba az fér bele, amiben kölcsönösen meghegyeztek.

Nem garantálom, de a férfi többet is érezhet irántad. Idővel eldől.

2020. aug. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Mivel az ilyen kapcsolatokban kielik magukat, mindenkinek mas fer bele, ettol nem lesz tobb. Neki ez kell, ott megeli es annyi. 28 evesen mit nem ertesz?
2020. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!