Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gyakori,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gyakori, hogy egy pasi szūznek hazudja magát?

Figyelt kérdés

2020. aug. 27. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2020. aug. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az miért lenne jó neki? Akkor már életszerűbb, ha tapasztalatot hazudik.
2020. aug. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Melegeknél előfordul. Úgy több lóvét kaphat.
2020. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szánalomszexért unikornisnak vagy impotensnek is hazudják magukat.


Egyszer randiztam egy sráccal, aki azt mondta szegényt folyton kihasználják a nők, mert nem tud elmenni senkivel, így nagyon sokáig bírja az ágyban, de nagyon kellemetlen neki, zavarja, hogy senkivel nem tud elmenni. Hirtelen bizonyítási vágyam lett és meg is sajnáltam, hogy "na majd velem, majd én segítek rajta, olyan nincs, hogy nem tud elélvezni" aztán szerencsére leesett, hogy csak kamu szexszöveg, mielőtt bármi lett volna.

2020. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, számomra nem tűnik túl életszerűnek. Főleg nem egy olyan világban, ahol a nők 99%-a eleve el is várja a férfiaktól a szexuális tapasztalatot. Talán 1% van, aki azt mondja, hogy nála van esélye egy szűz férfinak, de bizonyos életkor fölött már szerintem hátránynak számít ismerkedéskor a szüzesség.
2020. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!