Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk lányok. Ti hogy oldjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok. Ti hogy oldjátok meg a távkapcsolat nehézségeit?

Figyelt kérdés
mert mi csak hétvégén talizunk,mind2en más-más városban sulizunk,és csak hétvégén megyünk haza..
2011. okt. 11. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
hétközben csajozom ott, ahol tanulok, 7végén meg találkozom barátnőmmel :) (bár ő nem tud róla)
2011. okt. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak hétvégén? :D De sajnállak, mi 2-3 hetente találkoztunk, olyan messze voltunk.
2011. okt. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. hát ebből még nem kérek,nincs rá okom..de amugy kösz..

2. elég az..és még mindig együtt vagytok??

2011. okt. 11. 10:04
 4/7 anonim ***** válasza:
hát a te kapcsolatodban semmi nehézség nincs ha minden hétvégén találkoztok.
2011. okt. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok:

igen, még mindig együtt vagyunk, mivel már több, mint 1 éve összeköltöztünk :D

2011. okt. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én 2 évet csináltam végig így(csak hétvégén találkoztunk) és bár nehéz volt,nagyon is megérte,mert ő életem szerelme.Minden nap beszéltünk telefonon,mert ilyen csomagban voltunk,de lehet msn-en és skypon is megoldani.Fő,hogy kommunikáljatok.
2011. okt. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, lehet hogy fura vagyok, de nekem nem kell több a hétvégéknél, mert mi is csak vasárnaponként találkozunk 4-5 órára, de az épp elég.

De ha nektek nem, akkor költözzetek össze. Valamelyikőtöknek másik sulit kell keresni... de ha együtt akartok lenni akkor ez a megoldás.

2011. okt. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!