Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Fiúk, ti ezt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Fiúk, ti ezt hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Halihó!


Először is bocsi, ha nem jó kategóriában van, de nemtudom hova besorolni, és ennek nagyobb a látogatottsága is.:-D


Szóval 16 éves vagyok, minap az egyik gimis társam megkérdezte, hogy el jöhet-e hozzám egy napra, alvás is meg minden. Mondom, persze, nyugodtan. Soha nem aludt nálam senki, én se sűrűn másnál. Nekünk nincs vendégszobánk, de végül is nagy az ágyam...De most nem tűnne buzeránsnak a dolog, ha eggyütt aludnénk?...csak egy cseppet...*_*

Most a földre nem dobhatom le, tegyem a nappaliba(?), esetleg van ilyen 15 centis (puha) matracunk...Nemt'om mitcsináljak! Ti hogy oldjátok meg?


Köszi szépen a válaszaitokat!(Rendes válaszért nem felejtek el értékelni:))


2010. aug. 5. 16:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Okés, majd leírom mi volt, még gondolkozom a dolgon.:D
2010. aug. 5. 17:13
 12/14 anonim ***** válasza:
Az én barátom is szokott nálunk aludni. Olyankor odaadom neki az ágyam, én pedig egy matracon alszom. Ha már ő jön hozzám, ez a minimum szerintem.
2010. aug. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nemaz ha veled alszik nyugodtan aludhat nem vagytok b*zik akk most mi baj lenne? nyugodtan lehet ha megpuszilsz egy barátot mert szülinapodra ajándékot addot akkor homokos vagy? nem na nyugodtna
2010. aug. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nos, felajánlottam neki az ágyam meg a nappalit, de aztmondta, hogy én maradjak nyugodtan s helyemen, de nem akar a nappaliba menni, mert este akkor nem tudunk hülyülni, és a matracon aludt.:D Nem volt belőle probléma.
2010. aug. 6. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!