Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a gond, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond, hogy nem akarok olyanról kapcsolatot aki 38 éves létére az anyjával el?

Figyelt kérdés

El megy neki bevasarolni, úgy beszél róla mintha 15 éves kifu lenne. 38 éves létére se komoly kapcsolat se gyerek mellesleg anyuci kicsi fia. Nagyon nyomult én nem akartam tőle semmit. Ő nem értette ezt meg tovább zaklatott. Épp azt beszéltük lehet valami 'szponzort' keresett magának a koltozeshez?

N30


2020. aug. 28. 12:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
19%

Elsöre is tökéletesen megértettem!

Szívesen lennék olyan mint a fickó, hogy 38 évesen is otthon lakhassak, ki az a bolond aki önként elköltözik? Tehàt a jót és olcsót elcseréli drágábbra és rosszabra. Ha budapesti volnék maradtam volna otthon én is. Sosem értetem miért tartják sokan önàllósàgnak a felelötlen pènzszórást.

Az meg hogy bepróbálkozott mindkettötöknél azt mutatja, hogy nem válogatós.

Tehát edig az derült ki hogy a fickó vigyáz a pénzre és nem csak a külsöségekre bukik.

Szívesen hogy gondolkodom helyetted is! :)

2020. aug. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

11 # ez intelligens volt. 40 éves létére ennyire nem kéne vigyázni a pénzre már reges rég legalább 1 gyereknek kéne lenni nem anyuci szoknyája a kapaszkodva!

Én viszont válogatós vagyok, ha el tudtam szakadni anyuci tol és apucitol, pedig van köztünk majdnem 15 év korkulombseg.nem 20 éves pasi rol beszélünk te pedig aztán jól ki forgató amit mondok, nem mintha pont a te véleményed érdekelne de azért köszi. Ilyen selelyt nekem nem kell

2020. aug. 29. 08:56
 13/16 A kérdező kommentje:

Mellesleg normálisan el magyaráztam neki nem akarok tőle semmit, akkor se hagyott békén meg állás nélkül irogatott, mindenhol le van tiltva azóta, meg kísérjem el bevasarolni anyuci kapjanak... Nevetséges, azzal is tisztában van nem albérletbe lakom, legalább te tud pattan a 75 éves anyjától el lenne itt semmi baja nem lenne ha már egyedül nem tud meg indulni! Ja és mielőtt el felejtem az hogy anyám rá is rá mozdul gusztustalan! Egy igazi selejt!

De mikor még lát el fut inkább vagy pedig nézett mint egy pszichopata. És ezek után is velem van a gond! Oké

2020. aug. 29. 10:04
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

12! Igen tudom, hogy az volt, elvégre ahhoz, hogy ezt végiggondold kell egy kis ész is, nagyon szánalmas az, aki attól hiszi magát valakinek, hogy: "el tudtam szakadni anyuci tol és apucitol, pedig van köztünk majdnem 15 év korkulombseg."

Figyelj, legalább ennyit elértél az életben...neked ez eredmény, normálisan gondolkodónak meg kényszer. Én csak muszájból jöttem el otthonról és rohadtul nem lettem más ember tőle.

érdekes, hogy sok helyen teljesen természetes, hogy a gyerek halálukig a szüleivel laknak.


Apróság ezek után, de ezzel a helyesírással és stílussal kezd valamit, mert mindkettő igencsak zűrös, mondjuk így. 🙄

2020. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Lehet javít a telefon?!

Erre véletlen nem gondoltál? A stilu viszton olyan amilyent a másik fél megérdemelt. Az hogy te muszaly öl költöztel el... Erre nem tudom mit vársz mit mondjak? Arany életet ott kellet hagyod, nincs ki nyál a a kicsi feneked, jaj de sajnállak komolyan mondom! Ehez voltál hozzá szokva igaz vagy talán hiányzik? De annyira buta vagy, kétszer kellett el olvasnom amit írtál mert értelmezni nem tudod az iromanyom ami általános iskola max 4-ik osztály és olyan dolgokat fuzol hozzá ami közé nincs a féltett kérdéshez. Mielőtt még egyszer ide ír vagy máshova jól olvasd el kérlek szépen! Előre is köszönöm. Oh... Ja ez még semmi amit fel tudok mutatni... Meg örülni az biztos ;)

2020. aug. 29. 21:49
 16/16 anonim ***** válasza:
Isten őrizz az ilyentől!
2020. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!