Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket zavarna, ha egy nő, akivel kapcsolatban vagytok, értelmesebb lenne nálatok (a saját megítélésetek szerint)?

Figyelt kérdés
Most nem akarom lefutni a szokásos "Ki számít intelligensnek?" kört, értsétek úgy, hogy abból a kvalitásból szorult belé több, amit ti személy szerint intelligenciának neveztek.

2020. aug. 29. 00:39
A kérdező szavazást indított:
Zavarna, csak akkor érezném magamat mellette férfinak igazán, ha ebben a tekintetben (is?) én lennék a "jobb".
Zavarna, azt szeretném, ha nagyjából egy szinten lenne velem a társam.
Nem zavarna, értékelném ezt benne, legalább fejlődhetnék mellette én is.
26 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Volt egy ilyen barátnőm és isteni volt vele minden.
2020. aug. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. aug. 29. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Most itt mind azt fogja mondani hogy nem, de amúgy a legtöbb pasit zavarja és megpróbálja lehuzni a nő önbizalmat. Tudom mert ateltem. Féreg egy viselkedes de gyakoribb mint gondolnád.
2020. aug. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Már megint ez az idióta férfi-nő összehasonlítgatás...

Komolyan, akik ezen rugóznak, ennyire komplexusos életük van?

Eddig rendre mindig így volt, rengeteg dologban sokkal többet tudtak a bnőim, és sok dologban én tudtam többet.

De ha valaki egy lóversenynek fog fel egy kapcsolatot, jobb, ha inkább a tükörképével éli a mindennapjait.

2020. aug. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
A kockas hastol jobban felnek.
2020. aug. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy jó, ha túl nagy a különbség akár pozitív, akár negatív irányba, mert egyik esetben sem fogtok tudni szót érteni egymással, illetve ez hatással van az életstílusra is.


Egy fokig inspiráló, de a túl nagy különbség nem jó. De nem is hiszem, hogy gyakori lenne, hogy közmunkás pasi szed fel egyetemi tanárnőket.

2020. aug. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem zavarna, csak szopjon amikor amikor ahhoz van kedvem.
2020. aug. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem zavarna.

Ez még nem jelenti, hogy dominánsabb is.

Szeretem ha egy nő okos és magabiztos.

Nagyonsok kapcsolati probléma ered a nők önbizalomhiányából.

2020. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem , nem zavarna .............bár csak már találkoznék eggyel.
2020. aug. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!