Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már amiatt frusztrált,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már amiatt frusztrált, hogy saját megítélésed szerint a barátod/barátnőd exe jobb nő/pasi volt nálad?

Figyelt kérdés

2019. jan. 22. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Miért? A van nem jobb a nincsnél?

32/f

2019. jan. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetbe, de nem voltam emiatt frusztrált cseppet sem. Nem hiába lett vége az ex-el.
2019. jan. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem érdekelt. Barátnőimet mindig frusztrálta, hogy régen rendszerint nagyon szép lányokkal voltam.
2019. jan. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utoljára talán 16 évesen. De aki lezárta rendesen a kapcsolatát az exével, az nem ok nélkül tette, és ott kár bolygatni a múltat.


De azt se értem, hogy akinek ez ilyen érzékeny kérdés, az minek kérdezi. Én pl senkit nem kérdezek az exéről, mert nem érdekel. Épp ezért, azt se tudom hogy néznek ki. De jobb így, tudom, hogy volt, és ezen kívül úgy érzem mást nem is érdemes tudni...


27N

2019. jan. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még tizenévesen, amikor még nem volt önismeretem és önbecsülésem és tele voltam idióta felesleges komplexusokkal. Amióta dolgoztam magamon és "kinőttem" nincsenek ilyen abszurd problémáim.
2019. jan. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én senkinek az exét nem ismertem és nem is érdekelt.
2019. jan. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az exeit.
2019. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert tudom, hogy a kinézet nem annyit számít.

Akárhogy nézhetett ki, valószínű a személyiségük nem passzolt, így vége lett és most velem van, és egy picit sem foglalkoztat az ex kinézete.

Nagyjából tudom kivel miért lett vége, meg az illetőkről is tudom, hogy kik, ha személyesen nem is ismerem őket, de nem ilyeneket pörgök, és a történetek után a kinézetük a legkevésbé mérvadó.

2019. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ex, az ex. Most meg én vagyok vele, szóval tökmindegy milyen volt, még ha mások szemében 100x jobb is, de a párom velem él már (12 éve és remélhetőleg végleg). Szóval sosem izgatott az ilyesmi.
2019. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!