Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszat akar a srác? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszat akar a srác? Nem tudom mi lenne a helyes. (lent). Jól teszem?

Figyelt kérdés
Ma sétálok a városban, és odajött egy srác, aki a leukémiásoknak gyűjt pénzt. Mondtam, hogy nincs nálam pénz, és mentem volna el, de ő érdeklődött, hogy hanyadikos vagyok, korom, van e pasim, és a számom is elkérte. Annyira ledöbbentem, hogy én hülye megadtam neki. Holnap valamikor fog hívni, de megmondom neki, hogy ne keressen, mert így nem megyek bele a dologba ('romantikus éjszakát' akar), és nem akarok tőle semmit, ne élje bele magát. A pasi olyan 30-as , én 16
2010. aug. 5. 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pfff a pedofilja...sztem fel se vedd a telót.
2010. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mentsd el a számát és jelentsd fel!
2010. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 orphan99 válasza:
Pedofillia... mentsd el a számát és jelentsd fel!
2010. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nagyon értetek a joghoz... Közösülés egy 14. életévét betöltött személlyel teljesen legális, feltéve, hogy mindkét fél beleegyezett.
2010. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

1.2.irigyek:D


Kérdezőnek:Meg akar baszni...ha nem vagy ribanc ne vedd fel a telefont ha ribanc vagy kúrasd szét magad vele...

2010. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

* Aki tizennegyedik életévét be nem töltött személlyel közösül, bűntettet követ el, ami 1-5 év szabadságvesztéssel büntetendő. Az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennégy év alatti személyt arra törekszik rábírni, hogy vele közösüljön vagy fajtalankodjék, bűntettet követ el és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

* Amennyiben az elkövető a gyermek hozzátartozója, nevelője, gondozója, a büntetés 2-8 évig terjedő szabadságvesztés.

* A törvény nem tesz különbséget az elkövető és a sértettek neme kapcsán, azaz a sértett az elkövetővel azonos vagy tőle különböző nemű gyermek is lehet. Tehát nem csak ellenkező neműek esetében állapítható meg a bűncselekmény megtörténte.

* Fontos tudni, hogy a törvény a 12. életévét be nem töltött személyt védekezésre képtelennek tekinti. Ez azt jelenti, hogy a beleegyezésével történő közösülés vagy fajtalankodás nemi erkölcs elleni erőszakos bűncselekménynek minősül és szigorúbban büntetendő.

* A közösülés büntetőjogi értelemben már a nemi szervek közösülési célzattal történő külső érintésével befejezetté válik. Nem feltétele tehát a férfi nemi szervnek a nő hüvelyébe történő behatolása, illetve az ejakuláció bekövetkezte.

* Nem védekezhet azzal az elkövető, hogy a sértett "akarta" az aktust.

* A fajtalanság fogalma alatt a büntetőjog ezen bűncselekmény vonatkozásában a közösülés kivételével minden súlyosan szeméremsértő cselekményt ért, amely a nemi vágy felkeltésére vagy kielégítésére szolgál.

* Ha az elkövető a 18. életévét betöltötte a magatartás tanúsításakor, akkor mind közösülés, mind fajtalanság esetén megrontásért felel.

* A 18. életévét be nem töltött elkövető esetén csak a közösülés, valamint a mással történő közösülésre, illetve fajtalanságra való (eredményes) rábírás büntetendő.

2010. aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tiltsd is le a számát, ha olyan a telefonod. Ha nem olyan, csak ne vedd fel. De tényleg. Nehogy el kezdjen zaklatni!! Sajnos van, hogy ilyen betegebb pasik begőzölnek, aztán se éjjeled, se nappalod. Máskor meg ne add meg a számod csak úgy!
2010. aug. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Akármikor hív , ne vedd fel vagy szólj bele más hangon és akkor azt hiszi h más számot adtál meg neki és nem is fog hívni :)
2010. aug. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

mikor felveszed mond azt hogy k&h bank, miben segíthetek? :P

tuti nem fog többet hívni. ha meg mégis, mindíg mond ezt

2010. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
minek adtad meg a számod? amúgy biztos nem akar rosszat :) se neki se magának
2010. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!