Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Durva roham tört rám az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva roham tört rám az exem egyik lány barátja kapcsán, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ezzel a lánybarátjával valószínűsíthetem, hogy mindig is összejött volna ezért vagyok baromi féltékeny. Az előbb rámtört egy nagyon durva pánikrohamszerűség miközben rajtuk meg a lányon gondolkoztam és majdnem ráírtam, hogy beolvassak neki vele kapcsolatban, hogy akkor legyen nagyon boldog azzal a k*rvaval stbstb.. alig bírtam magam leállítani, elkezdtem remegni, fulladni és nagyon dühös voltam. Semmiképp sem szeretnék ráírni, főleg nem ilyeneket, de mintha teljesen elborult volna valami az agyamban.

Sosem volt még olyan, hogy így jött volna ki rajtam a féltékenység (vagy bármi más) és most meg is ijedtem. Kezdenek tönkremenni az idegeim??


2020. aug. 29. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy hideg zuhanyt.
2020. aug. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtad az EX-ed lány barátja.. Igen, az idegeiddel komoly gond van, mert semmiféle alapod sincs féltékenykedni. Nem véletlenül szakítottatok, ideje tudomásul venni és továbblépni.
2020. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom én is ezt mantrázom magamban, de ettől nem jobb sajnos.
2020. aug. 29. 19:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értelek! Lehet az exednek akár 10 olyan hölgyismerőse, akivel szívesen összejött volna míg veled volt de gondolom nem tette. Szétmentetek, onnantól kezdve semmi közötök ,hogy a másik kivel ismerkedik, tehát milyen alapon Kurv..znád le? Akkor most milyen alapon is idegeskedsz?
2020. aug. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel tényleg valamit kezdened kell.

Lehet elég, ha sokat pihensz és letörlöd a facebookot meg az instát a telefonodról, de ha ez ismétlődik ajánlatos lenni felkeresned egy pszichiátert.

2020. aug. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!