Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Régóta szerettem volna felszed...

Régóta szerettem volna felszedni pár kilót. Mióta az eszemet tudom túl vékony voltam. Most sikerült hirtelen, vagyis 3 hét alatt elérni a célomat. Félek, hogy átesek a ló túloldalára, mert nem akar szűnni az éhség, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor még alig volt étvágyam, most viszont sokkal többet eszek, mint ezelőtt, pedig nagyon próbálom visszafogni magam. Ezt hívhatják falási rohamnak, amikor hazajövök a munkából mindent megeszek, ami eddig majdnem 1 hétig kitartott. És hiába tudom, hogy nem egészséges.. Ha nem eszek eleget, akkor úgy érzem begolyózok, mert kilyukad a gyomrom.

Egészséges dolgokkal próbálkozom elnyomni, direkt olyan ételeket veszek, amik nem tocsognak az olajban..

De a paníros csirkéért odáig vagyok, arra kellene valami alternatívát találnom.

Ezelőtt sokkal egészségtelenebbül ettem, mégsem híztam.

A munkahelyemen nem szabadna enni munkaidőben, de egy nap minimum 5x ki kell mennem, eszek pár falatot, vagy másképp elájulnék. Inni is rengeteget iszom, ami szuper. Eddig egy app szólt, hogy ne felejtsek el inni. :D Vizet szoktam, mert a cukrosokat nem kívánom.

A gyümölcsöktől megy a hasam és görcsölök, zöldségeket szoktam enni helyette. Mit tehetnék még, hogy csak épp fenntartsam ezt az állapotot, ne szenvedjek az éhségtől és vissza se fogyjak?



Norbi update nem játszik. :'D Inkább elhíznék, mint az ő kajáját egyem. :D ... Biztos leocsmányozna most, ha látna.



2020. jan. 22. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább irány a házidoki. Amit leírtál, az gyanúsan hasonlít a cukorbetegségre/inzulinrezisztenciára.
2020. jan. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát én is arra gyanakszom, olyan hirtelen alakult ez ki. Kb. 1 éve tudom, h PCO-m van. Akkor azt mondta a nőgyógyász, hogy nem gyanakszik IR-re mert nem lennék ilyen vékony. Bár vérvétel előtt meg azt mondta, hogy kizárt, hogy nekem Pco-m legyen. És mégis.


De most bizony 3 hét alatt 6 kilót híztam, azelőtt meg akarva nem tudtam magamra erőszakolni 1 dekát sem. Nem akartam hinni a mérlegnek, de megbizonyosodtam róla, hogy jól működik. Szóval akkor irány a doki. :(

A mértékletesség híve vagyok amúgy is, nem jellemző ez rám.

2020. jan. 22. 00:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor pedig mindenképp doki.
2020. jan. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes?
2020. jan. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Annak örülnék a legjobban, ha baba miatt lenne.. :D Már csináltam tesztet tegnapelőtt, az negatív lett, de talán korán teszteltem. Holnap kellene csak megjönnie, szóval még pár nap múlva újra megpróbálom, ha addig nem jön meg.
2020. jan. 22. 18:18
 6/9 A kérdező kommentje:
De azért nem gondolom, hogy terhes vagyok, mert nem hallottam olyat, hogy valaki az 1. hónapban ennyit hízott volna. De hátha :D
2020. jan. 22. 18:20
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma pozitív lett a teszt. <3 :D Hihetetlen!
2020. jan. 26. 09:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2020. jan. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Szerdán megyek az 1. ultrahangra. Úgy izgulok. :D
2020. jan. 30. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!