Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél olyan lánnyal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan lánnyal aki engedte, hogy kokaint szívj a melléről és a popijáról?

Figyelt kérdés

Tudom ez elég film szerű, de buliban voltunk egy havernál és volt kokain. Én nem akartam kipróbálni de az egyik lány addig erőltette, hogy végül a melleire szórta, hogy na innen se akarom felszívni?


Megtettem és beállva szexeltünk utána. Viszont azóta találkoztunk párszor és belezúgtam.


2020. aug. 30. 22:54
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
*popsijáról.
2020. aug. 30. 22:55
 2/34 anonim ***** válasza:

Ezt énekli a Ganxta Zolee és a Kartel a "Szűzoltók" dalukban.


"Gyere velem bébi, jó lesz ez a buli,

A seggedről fogom a kokaint szívni.

És ha ma este engem jól tartasz,

Biztos lehetsz benne, hogy te is kaphatsz"


[link]


Simán összejönnék. 😃😂

2020. aug. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
96%
Drogos csajjal? NEM!
2020. aug. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Annyira drogos, mint én. Alkalmanként. 1 évben mondjuk 2-3 alkalommal.

Én előtte sose szívtam, de mivel bejött nagyon a lány ezért nem mondtam nemet arra, hogy testéről szívjak és fogdoshassam közben a melleit.

2020. aug. 30. 23:10
 5/34 anonim ***** válasza:
44%
Ha kölcsönös a vonzalom, miért ne? Egy évben párszor meg igenis ki lehet rúgni és ki is kell rúgni a hámból. ;)
2020. aug. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
És azt nem mondtam de a szex is nagyon jó vele. A kokainos estén mondjuk szexparti alakult ki és ő volt még egy sráccal is, meg én voltam még egy lánnyal de vele volt a tökéletes és a buli után együtt mentünk haza és újabb szex lett kettesben.
2020. aug. 30. 23:30
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja eleg filmszeru, dicaprio wall street capai. Egyebkent ki az a hulye aki ideirja, hogy kokainozott egy bulin? Tudod, hogy az ilyen oldalakat monitorozzak?
2020. aug. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Na és? Fogyasztani nem tilos. Legalábbis nincs belőle semmi. Nem árusítottuk.


Amúgy jah, azért írtam a filmet mert abban is volt hogy popsiról kokainoztak de amúgy felejthetetlen élmény :D

2020. aug. 30. 23:37
 9/34 anonim ***** válasza:
95%
Inkább nem írok ide semmit😂😂De amúgy tutira nem!Örülj ha nem szedtél össze semmit tőle.
2020. aug. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
95%

Hallod, most ez komoly kérdés? Mert én azt hittem, csak hülyeskedsz.


Amúgy ha komoly a kérdés, nem. Drogos csajokkal nem jönnék össze, nem is foglalkoznék velük, még belekevernek valamibe. Az előbb csak vicceltem. (2-es voltam)

2020. aug. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!