Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Törökszentmiklóson milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törökszentmiklóson milyen programokat lehet kitalálni randinak, ami kreatív is? Vagy a szingli csajok hova járnak ismerkedni, esetleg valami hasznos hobbi?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Szingliparty
2010. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
miklós cityben nincs semmi program, max az éjjeli kocsmázás.
2010. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
miklóson? semmi:D én meg túri vagyok de itt sincs semmi : D
2010. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
figyelj egy jó biliárdozás is tökéletes
2010. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ott szerintem mást nem nagyon lehet csinálni a kocsmázáson meg a biliárdon kívül. pár éve voltam ott bulizni odavaló barátaimmal, de akkor koncert volt, az zsír volt utána meg krimó reggelig. szerintem menjetek át Szolnokra, ott már lehet értelmesebb dolgokat is csinálni.
2010. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is mtúri vagyok, rokonság van törökszentmiklóson.. hát az a hely eléggé le van amortizálódva, inkább menj szolnokra.
2010. aug. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bmx-ezés, bicajozás, parkour, futás, sétálás

Pizzázás, hambizás, sörözés, kocsmázás


Végül de nem utolsó sorban, vannak fain magas helyek.. LAZULÁS.. Szingli csajoknak nem tudom mi a jó 17 éves fiú voltam.

2011. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd ki a parkba sétálni, beszélgetni aztán vegyetek egy fagyit valahol, aztán kísérd haza.
2011. jún. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Parkot meg felbontották szóval halott ötlet. Utolsó előtti voltam.:S
2011. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A parkunk félig kész xD bár inkább betondzsungel de ezvan :)

Igazából vidd el sétálni, üljetek be valahová igyatok meg egy italt, beszélgessetek.

Kreatív randi? :D Arra itt nincs lehetőség!

21/L

2011. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!